Yamaha YZF 750 (1997)

Luc_22 napsal 10.01.12 v 12:36

Moje ségra

Ulv.
Ulv. napsal 02.03.09 v 21:54

Taky jsem ji měl, je to skvělý superbike!

Pete-Biggy napsal 12.04.08 v 17:05

No jenomže já už dávno nemám Yamahu

deimos
deimos napsal 02.04.08 v 17:36

Zdravím YZF 750 do Bašky

schoking
schoking napsal 13.02.08 v 18:17

prid se podivat na mojeho noveho milaššška :D
muzem nekdy nekam zajet a pokud nevis kdo sem rekni nasim vlkodavum ti te doprovodi :D

smazany41577
smazany41577 napsal 05.06.07 v 00:44

Zdar Pete Biggy.Neviděl jsi mě na Raptoru,protože jsem ho ještě trochu vymazloval a nějak se to protáhlo. Ale už 14 dní lítám prakticky každý den,teda když počasí dovolí a<br />
úplně super. Tak se třeba můžem někde potkat,když tak dej vědět.Tvuj Bike je taky Gut náčiníčko na řádný vyblbnutí. Često a hlavně bez nehod.

Pete-Biggy napsal 05.01.07 v 18:45

Myslíš jako jestli opravdu chci zajet letos Stelvio? To si piš. Letos Alpy každopádně zas a konečně už taky Dolomity-Stelvio, Gavia, Marmolada Ronda, možná Lago di Garda.

Pivko
Pivko napsal 01.01.07 v 20:43

jestli jsi opravdu (tu stela) tak to do alp můžem naplánovat spolu.

Pete-Biggy napsal 30.08.06 v 16:51

Česť Karloss. No já bych řekl, že to škrtili jen těmi plíšky na karbcích. Stačí vytáhnout a jezdíš s plným výkonem. Nechci kecat, ale řekl bych, že takhle škrtali většinu starších moto s karbcema Jinak ty vidle z litru FZRa by snad mohly jít, já měl namysli 6. 1000 FZRo má i 320 kotouče, takže to je v poho, ale záleží i na brýlích že.

KARLOSS-B.A.T.
KARLOSS-B.A.T. napsal 16.08.06 v 11:56

Na yzf 750 by měli jít i vidle z FZR 1000 od roku 91, to upsidy má. Sháním přední kapotu a pravej bok? Nemáte náhodou někdo navíc ))??? A taky bych potřeboval poradit ne čem &quot;škrtili Němci yzf750 na 100 koní? Nevíte to někdo???????

Pete-Biggy napsal 02.07.06 v 23:09

Ale ale Pepíku, už tu byly dlouho Chtělo to obměnit A navíc na těch starých jsem ještě neměl R1 vidle a třmeny, proto kapišto. Ale vynasnažím se polepšiti

napsal 02.07.06 v 00:13

Noty fotky nestojí za nic.Chtěl jsem bratránkovi ukázat tvoji pěknou motku a místo toho se mi objeví toto nic. Předtím byla hezčí

Pete-Biggy napsal 22.06.06 v 23:10

Jojo mám z R1 jak vidle tak třmeny Z Fzra asi těžko, to nemá upsidy. Z ničeho jiného tam nenapasuješ aniž bys nemusel dělat úpravy [] Já musel upravovat osku do hlavy řízení a do kola, vysoustružit vložku do brýlí, jiné kotouče....Je s tím starost, ale na druhou stranu to je určitě lepší

smazany20739
smazany20739 napsal 22.06.06 v 09:14

čau Pete hele mám yzf 750R ´93 a sháním na to vidle protože je mám fakt dost vohlý a nevim z čeho všeho by tam šli a ty je tam máš z R1 tak se chci zeptat jestli náhodou nevíš co by tam všechno pasovalo mimo originalu a z jeké řady (Fzr,Yzf) a jekej rok. dík moc Ed

napsal 09.02.06 v 10:32

Cha cha Co ty tady na mojich stránkách.Se asi nudíš co? Jo už se taky nemůžu dočkat, už mi z toho jebe. Pomalu každý den z ní sundám plachtu a třeba 10 minut jen na ni čumím a sním. No a když mě to chytne tak si na ni sednu a jen tak kroutím plynem. Prostě masakr, už aby to tu bylo.<br />
Jinak jsem zvědavý kolik toho spolu najezdíme, jestli si dobře pamatuju, tak jsme spolu byli jen na jaře na Radegastu a pak jak byl na podzim, jak jsme jeli z té Bečvy. Jinak skutek utek, a myslím, že to není ve mně. S Pepanem skoro to samé(ale ten už pak jezdit jak oba víme neměl na čem-jsem zvědav kdy to dá dokupy,tipuju tak v půli sezony), to je vždycky plná huba keců a pak... A co ten tvůj lak, taky asi nic co?<br />
Tož se měj a jaru zdar.<br />
Jo jinak v červnu chci jet Alpy,možná i Balaton a moře, prostě odvaz.Jedeš se mnou(bez bab), že se ptám co

HannysZx6r
HannysZx6r napsal 08.02.06 v 15:41

jojo pekny stroj Pitrsku uz se tesim na jaro az to rozjedem jo a uz sem taky v databazi

napsal 01.02.06 v 18:00

No prostě každý 5-ti ventilový Yamahy si ten olejíček papnou, od novoty!!!Gufera ti nepomůžou, u jetého kousku snad, ale jinak neeee.

Mijo
Mijo napsal 27.01.06 v 12:45

no mooooc pěknej kousek četl jsem nějakej tvůj příspěvek u Sali Dali.že tyhle stroje žerou olej je asi celkem jasný,ale nikdo mi ještě neřekl,jestli jenom přez vršek,nebo spodem,takže by mě celkem zajímal,co se změní když vyměníš gufera na ventilech ??? nemáš tušení ?

Pete-Biggy napsal 26.01.06 v 13:56

Už jsem dal lepší fotky

BUS
BUS napsal 06.01.06 v 10:31

Hi, jsem novej přírůstek YZF... taky jsem s výkonem spokojenej... ať ti slouží...

Schwain
Schwain napsal 05.01.06 v 14:45

Čau,jak dlouho ji máš?Drží Ti volnoběh v pohodě,já ji musel dát hned po koupi na seštelování.Po chvíli mě začal padat volnoběh (byl i nestabilní,volnoběhová rafika stále kolísala) až do úplného zhasnutí.Po seštelování klape jako hodinky.Kolem 8-10 000 ot. chytá druhej dech <br />
Jinak fotky máš asi v malým rozlišení,proto nejsou tak ostré,zkus je dat do většího rozlilšení i za cenu zmenšení.Zdravím a budu muset zajít na motokáry,protože mi chybí pořádnej rachot.

Pete-Biggy napsal 03.01.06 v 14:34

Omlouvám se za ty krešovní fotky, jak jsem je tu nacpal, tak se to nějak zdrclo. Původně byly jasný.<br />
Jinak zatím jste mi ji moc nepochválili, jen co je pravda, to se vám kuuuurňa nepáčí????<br />
Jo a jinak, to Rados: jsem od F-M a to Marta and SALI: díky za pochvalu

Schwain
Schwain napsal 20.12.05 v 09:35

Je to krasavec Červená už mluví za vše!Určitě se někde na silnici potkáme,takovýho bike nepřehlédnu.

napsal 22.11.05 v 11:43

Hele chlape, fakt voňavka. Zajímalo by mě, odkud jsi? Mám ZXR 750, tak že bychom mohli třebas spolu pojezdit. 750 forever

napsal 08.11.05 v 11:29

Opravdu moc pěknej kousek