renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník tompet
Vloženo 19.11.2011
Aktualizováno 27.4.2014

Suzuki jak se zdá vyrobila litrového V Stroma mě na míru

První dojmy - Všestranné cestovní (enduro) :-D s motorem z TL1000, kterej má koule, pohodlná na cestování s plnou polní při atakování denního nájezdu 800km, ale i na podvečerní ostřejší projížďku. Dva a půl sezóny naprosté spokojenosti |-) |-) |-)

Tak že zima je doufám fuč a počasí tenhle víkend taky přálo, tak jsem mohl konečně vyzkoušet co jsem si v listopadu vlastně koupil za motorku A protože je to cestovní motorka, tak jsem dal zkušebních 400 kilometrů. A musím sám sobě blahopřát k výběru litrového V Stroma, je to motorka jak šitá přímo mě na míru Posez, jízdní komfort, podvozek i brzdy jsou perfektní, ale naprosto nejlepší je motor!!! Jeho tah při vyjetí z vesnice na trojku padesátkou a otočení plynem na doraz je naprosto pekelnej Podtrženo sečteno superskvělá cestovní motorka s návykovým tahem motoru a myslím že s přibývajícím počtem kilometrů se můj první dojem jen potvrdí

Tak už mám najeto něco přes 3000 km a musím se přiznat, že Stromek mě baví snad čím dál víc a na každou vyjížďku se těším jako by to byla pořád ta první. Jezdím jak to jen práce, čas a počasí dovolí a za tu dobu jsem motorku prověřil téměř ve všech režimech, zatím mi chybí jen motodovolená, ale na ní se už taky intenzivně pracuje. Plánuju ještě dokoupit vyšší plexi a centrální stojan a motorka bude úplně bez chybičky. Spotřeba se mi ustálila na 5.5 litrů/100 km, což si myslím, že není vůbec špatná hodnota a to jí nějak nešetřím, musím se přiznat, že z motoru jsem úplně hotovej a strašně mě svádí za ten plyn brát . Je úplně jedno jestli má motor tři nebo šest tisíc otáček a na jakou jedu rychlost, přidám a ten nástup, prostě okamžitě jde . Hodně zábavný je předjíždění, protože s nadsázkou řečeno, si jen pomyslím, že budu předjíždět a přitom už mám předjeto . Z pneumatikama Metzeler Tourance EXP jsem taky strašně spokojenej, fungujou bezvadně jak na suchu, tak za mokra, tak uvidím, jak na tom bude životnost, ale zatím nějak nemizej. Až se vrátím z motodovolený, tak se podělím o nové zkušenosti.

V srpnu jsem s motorkou absolvoval dovolenou do Rakouských a Italských Alp a dle očekávání si ode mě zaslouží jedničku z hvězdičkou, nezaváhala při téměř čtyřiceti nad nulou a cukání v koloně jedna dvě, ani na Stelviu v nadmořské výšce 2760m, ale pomalejší jednička by se v Alpských vracečkách hodila. Poprvé od doby, co jsem motorku koupil, tak jsem použil i boční kufry, po ujetí prvních kilometru jsem o nich nevěděl a vzpomněl jsem si na ně až v první zácpě. Za týden najeto 2475km se spotřebou 5.2l/100km

Adlef
Adlef napsal 13.09.19 v 18:54 10b.

Krásná mašina

Radus88
Radus88 napsal 12.06.14 v 08:58 10b.

Díky za komentář.-) tvůj strom si nezaslouží nic jiného než 10 b. přeju hodně km.

_GAS_
_GAS_ napsal 05.08.13 v 20:13 10b.

Jo, teď jsem jezdil s kamarádem co měl malýho Stroma a i ten byl hodně schopnej, natož litr... 10b

Woky
Woky napsal 28.02.13 v 11:30 10b.

Bomba motorka

JířaM
JířaM napsal 15.02.13 v 20:13 10b.

víc bodů nemám...