Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník kojak1
Vloženo 14.11.2011
Aktualizováno 27.10.2013

Honda SC50, vynikající motocykl, proto opět tento, když předchozí dojezdil po nezaviněné nehodě

První dojmy - krasavice

Velice spolehlivá motorka. Motor je sametový s plynulým zátahem. Sice se zdá trošičku gumovější, takový civilizovaný cestovní, než ostré pily typu GSXR, či R1, ale sílu má. Na rovince se jim dá stačit, ale to asi tak vše. Díky této sametovosti se s ním dá jezdit i v klidu a nástup na výjezdu ze zatáčky je kontrolovanější. Měl jsem dříve GSXR a to byla pila, která znala na plynu zapnuto vypnuto. jen se to lišilo jestli zapnuto moc, nebo málo. Mělo to koule, to jo, ale CBR vás díky své sametovosti naučí jet rychleji. GSXR je pro zkušené. Další hlavní přednost CBR je ovladatelnost. Ta je vynikající. A stabilita v zatáčce je pohádková. Brzdy jsou dobře dávkovatelné, sice jim chybí ta obří síla moderních radiálů, takže je potřeba malinko víc síly, ale tak strašné to není. Vše se samozřejmě změní, když najedete na tankodrom, místo silnice. Tam je vše špatně, ale na takové cesty jsou jiné stroje. Bohužel nám moc silnic nezbývá, postupně se všechny mění na offroad tratě. Závěrem mohu jen doporučit. Mě vyhovuje naprosto. Po městě s ní moc nejezdím a na okruh si zajedu jen občas. Jezdil bych častěji, kdyby za to nechtěli nehorázné prachy. Jsem zastáncem motorky hlavně ovladatelné a stabilní. Výkon je fajn a chcíplotinku také nechci, ale rozbalit to na rovině umí každej blb. Proto jsem si koupil opět tento stroj. Je to můj druhý. První zkončil na kaši, když mě nedali přednost a sundali mě. Ani novější model jsem nechtěl. Tento je super.

RychlejSolista
RychlejSolista napsal 01.07.12 v 21:53

nádherný Cébro...ať slouží :)

eRRik
eRRik napsal 27.11.11 v 16:39

954RR v cukrikovom stave-to môžem

adahaya
adahaya napsal 22.11.11 v 20:04

pekna tak at slouzi bez nehod

jiRRka
jiRRka napsal 19.11.11 v 22:16

parádní stroj 10b

cat-nikita
cat-nikita napsal 19.11.11 v 14:58

Evidentně jsi věděl co čeho jdeš Tak ať s ní objevíš nějaké nové nerozbité cesty