Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník mike.46
Vloženo 11.11.2011
Aktualizováno 6.8.2013

Vloženo: 02.07.2012, Uskutečněno: 27.06.2012, Stav tachometru: 16800 km, Zhlédnuto: 3x

Nedávno, když jsem se vracel z jednání z Rakouska jsem to vzal stranou hlavního tahu směr Enns - Weitra. Potřeboval jsem totiž do Nových Hradů a chtěl jsem se taky podívat, jestli tam nebudou nějaké zajímavé úseky na moto. No a musím říct, že jeden se mi opravdu moc líbil a těšil jsem se, až si ho budu moct vyzkoušet na moto. Do práce jsem tedy rovnou vyrazil na moto, abych se nemusel zdržovat cestou domů. Vyrazil jsem do Freistadtu a tam na prvním kruháči doleva směr Karlstift. Hned za Freistadtem začíná opravdu zajímavá silnice se spoustou zatáček, ale občas není povrch moc ideální, nicméně pořád lepší než u nás. Profrčí se několika městečky a ten hlavní super úsek je kousek před Bad Großpertholzem. Luxusní úsek silnice široké skoro jak čtyřproudovka, kvalita asfaltu bez chyby, nikde žádné napojení, žádný "had", skoro jak na okruhu. Zatáčky jsou hezky čitelné a pravidelné, žádné nečekané utahováky. Akorát by mohla být trochu lepší přehlednost, ale díky šíři vozovky je to ok. Vzhledem k zajíždění nových gum jsem to moc nehrotil, ale tyhle zatáčky jsou úplně ideální na krásné plynulé průjezdy na koleni. Úsek měří asi 3km, takže se ho člověk rychle naučí. Pro mě zábavnější je jízda ve směru od Großpertholze na Freistadt, to se jede do kopce. Párkrát jsem projel tenhle superluxusní úsek a pokračoval směr Weitra a N. Hrady. Odtud pak Třeboň a domu. Luxusní jízda. Už se těším, až se tam zase podívám.

• Narozeniny

Dneska má moje GSXR roční narozeniny. Tedy je to rok, co ji máme doma. Vše nejlepší a funguj pořád dobře a hlavně neshoď svého jezdce. Už se chystá pár vylepšení na příští sezonu. ;-)

Vloženo: 11.11.2012
    Uskutečněno: 11.11.2012
  • Most s Racetrackem 13.8.2012

První a nejspíš pro letošek i poslední návštěva okruhu. Navíc poprvé na GSXR. Předpověď počasí byla velmi slibná a naštěstí se tentokrát meteorologům povedla. Možná až moc, klidně o pět C méně by stačilo, ale to už bycho

Vloženo: 17.08.2012
    Uskutečněno: 13.08.2012
  • Lehké zajetí nových pneu

Dneska jsem vyrazil do práce na moto. Vybral jsem si opravdu super počasí na první jízdu s novými gumami. Samozřejmě pršelo. Naštěstí se to do odpoledne zlepšilo a naopak se udělal neskutečnej pařák. S Karlem na Duku jsm

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 07.06.2012