Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník mike.46
Vloženo 11.11.2011
Aktualizováno 6.8.2013

Vloženo: 16.03.2012, Uskutečněno: 16.03.2012, Stav tachometru: 15110 km, Zhlédnuto: 3x

Mám za sebou první letošní a první pořádnou vyjížďku na Suze. Vyrazili jsme s Karlem a jeho strachnahánějícím Superdukem směr N. Bystřice a Dačice. Po zimě ještě nejsou silnice úplně OK a navíc je asfalt ještě studený. Takže tempo bylo spíše výletní s opatrnými průjezdy zatáček. Kromě toho je člověk navíc takovej stuhlej a je potřeba si zase na jízdu zvyknout. Suza šlape bez problému. Vypadá to, že bychom si mohli rozumět. I když po první jízdě je brzy dělat závěry. Budu muset ještě poladit pozici stupaček, jinak ale padne Suza dobře do ruky. Akorát by stačilo, kdyby hladový oko jen svítilo a ne zběsile blikalo :)
Najeto 207km.

• Narozeniny

Dneska má moje GSXR roční narozeniny. Tedy je to rok, co ji máme doma. Vše nejlepší a funguj pořád dobře a hlavně neshoď svého jezdce. Už se chystá pár vylepšení na příští sezonu. ;-)

Vloženo: 11.11.2012
    Uskutečněno: 11.11.2012
  • Most s Racetrackem 13.8.2012

První a nejspíš pro letošek i poslední návštěva okruhu. Navíc poprvé na GSXR. Předpověď počasí byla velmi slibná a naštěstí se tentokrát meteorologům povedla. Možná až moc, klidně o pět C méně by stačilo, ale to už bycho

Vloženo: 17.08.2012
    Uskutečněno: 13.08.2012
  • Luxusní Rakousko

Nedávno, když jsem se vracel z jednání z Rakouska jsem to vzal stranou hlavního tahu směr Enns - Weitra. Potřeboval jsem totiž do Nových Hradů a chtěl jsem se taky podívat, jestli tam nebudou nějaké zajímavé úseky na mot

Vloženo: 02.07.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012