Honda VT 125 Shadow (2002)

Vlastník Djkiki
Vloženo 9.11.2011
Aktualizováno 18.6.2020

Moje první motorka. Sice jen 125tka ale na těch kochajících se 80km/h je dobrá. Červená metalíza ve výborném stavu.

První dojmy - Byla to moje první motorka vůbec, kvůli své malé výšce jsem si netroufala na větší motorky a Shadowka byla skvělý výběr. Pohodová mašina i do nepohody, kolikrát jsem najela na polňačku a za námi se prášilo ? I na svůj objem zvládala neskutečně moc, Honda motor se nezapře, je to tahoun. Zažily jsme toho spolu dost za ta léta, bohužel už musela do světa, mít však garáž a více financí na provoz dvou mašin, tak bych si ji nechala. Nicméně věřím, že novému majiteli bude stejnou radostí jako mě. A úctihodné je zmínit fakt, že za celých 9let jsem na ni krom řetězu a prasklé zadní pneu nemusela měnit nic, kvalitní a spolehlivý stroj.

Máme spolu najeto zatím nějakých 800km a fakt v pohodě. Musíme si na sebe teprve zvyknout, v zatáčkách nic moc protože ještě nevím, co můžu a nemůžu, ale už se těším na jaro až se spolu budeme učit žít

Úpravy do budoucna a že jich je: rovnější řidítka, přídavný světla, čiré blinkry, plotny, gripy, zrcátka a padací rám.

deadchopper

Také jsem ji měl

Djkiki
Djkiki napsal 11.11.11 v 08:21

díky hoši

rolffe: díky, tobě toho wilda moc závidím, jednou se tam chci taky dostat, ale postupně no...

rolff
rolff napsal 10.11.11 v 08:57