Yamaha YZF 600R Thundercat (1997)

Vlastník Lukas99
Vloženo 29.10.2011
Aktualizováno 3.8.2013

Motorku mám krátce, teprve se seznamujeme. Doufám, že je hromkočka cesta správným směrem

První dojmy - Při první jízdě to byl velmi impulzivní zážitek :-) ta akcelerace a požitek z jízdy a jízdních vlastností byl neskutečný. Věděl jsem, že jsem neudělal krok špatným směrem.

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodné pro ty, kterým se líbí sportovně cestovní styl jízdy s pružným motorem.

Doplňky na motorce - Padáky na motoru, laděný výfuk, zrcátka s integrovanými blinkry, krovka.

Motorku jsem dovezl teď o víkendu. Je to poměrně změna, jak výkonově, tak i stylem jízdy, před tím jsem sedlal ČZ 180/487. Na další cestu jsem chtěl něco mezi supersportem a cestovnější motorku a to si myslím, že hromkočka splňuje maximálně.

Motka má modro žlutý airbrush , vypadá skvěle, je originální, dále samozřejmostí je laděný výfuk a reflexní proužky na ráfcích.

Zima je moc dlouhá a tak jsem se rozhodl projet se na pár desítek km. S motorkou se stále seznamuji, ale je to nepopsatelný rozdíl oproti mé předešlé, především co se týče akcelerace a celkového projevu motocykl. Brzdy jsem s ohledem na venkovní teplotu raději moc v plné akci nezkoušel. Těším se na následující sezonu jako malý kluk. Motorka mi rychle přirůstá k srdci a snad tam i na dlouho zůstane.

Moto je poměrně vhodné pro cestování, komu se líbí delší vzdálenosti určitě by měl zainvestovat do kufrů, jinak úložný prostor pod sedlem je na nářadí, telefon a peněženku dostačující, víc věcí bych tam moc nezkoušel dávat.

Nejsem mechanik, ale základní servisní úpravy jako výměna svíček, oleje a filtrů, se dá zvládnout v garáži, podle mě je lepší sundat boční kapoty u výměně oleje ani není jiná možnost, ale je to otázka hodky zábavy.

Motor, brzdy i celkový podvozek jsou k roku výroby mašiny kvalitní. Nemám tam například pancéřové hadičky na brzdách a zatím se ubrzdil vše.

Kdybych měl naznačovat cestu dál, tak mě láká sportovnější moto, nejspíš yamaha či suzuki nebo kawa.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 14.12.11 v 12:16

čus hele mám dotaz, kde sji sehnal zadní kryt spolujezdce ? Díky, jinak krásná kočina

Lukas99
Lukas99 napsal 29.10.11 v 22:25

díky , snad zima rychle uteče a následující sezona bude příjemně a bezpečně strávená

WhiteS
WhiteS napsal 29.10.11 v 21:39

Pěkná mašina, nádherný lak, super vzhled. Co dodat? Jasných 10 bodů. Jen krásné zážitky v sedle, co nejkratší zimu a vždy pohodový návrat domů , Whites