Kawasaki ER 6F (2009)

Vlastník Drmlis
Vloženo 24.10.2011
Aktualizováno 19.5.2012

Zdravím. Tak jsem se konečně dočkal. Moje první motorka, Kawasaki ER-6F.

Vybral jsem si Kawasaki ER-6F největší problém bylo sehnat zelenou. Přeci jenom je to barva KAWASAKI. Mám zní super požitek je to moje první motorka. Pohodlné cestování, krásně ovladatelná je, výkon 72 koní, myslím že na začátek to bude stačit. Akcelerace je slušná jede to krásně.

Kufry
Furt jsem přemejšlej jestli koupit tašky nebo kufry na tu mojí krasavici. Nakonec jsem na motorkářich našel Hnildu kterej je již nějakou dobu kurfy má a něco snima odjezdil, po domluvě na chatu jsem se k němu zajel podívat. Byl jsem rozhodnutej již před náštěvou že je chci. Ale po náštěvě jsem je hnedka objednal. Tašky jsem nezvolil z důvodu toho že je musí člověk pracně uchytávat. Když při vestě chytnete chcavec tak je vše mokré a jak to bejvá když prší je zima. A trávit moto dovolenou v promoklejch hadrech se mi nechtělo. Proto jsem zvolil kufry Givi V35NGivi V35N . Je to jedna z prestyžních značek co se týče kufrů.

Malé sladění s motorkou

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 06.03.14 v 18:48 10b.

Maminko pomoc, tohle je fakt něco nádhernýho!!! ať ti slouží

Pipa31
Pipa31 napsal 28.05.12 v 00:38

Taky chválím :D :D :D nezávisle, ale opravdu nezávisle tvrdím narozdíl od kolegy níž, že verze "F" se přeci jen povedla víc :D :D ty kufry v zeleným to osvěžily, vypadaj na tom fakt dobře

Hnilda
Hnilda napsal 26.03.12 v 20:20

Protože mám tu samou ale v Naked provedení tak jí nebudu chválit ale je to fakt pěkná a spolehlivá motorka za 4 roky najeto 53 000 km bez jediného problému

Marfusha
Marfusha napsal 01.03.12 v 22:31

krásná KAWA ,pěknou sezónu a spoustu skvělých zážitků v sedle

BaRT_Czech
BaRT_Czech napsal 14.01.12 v 10:24

pěkná ať jezdí a hodně kilometrů