Rieju RS2 125 (2006)

Vlastník FOPE
Vloženo 18.10.2011
Aktualizováno 29.10.2011

Je to moje 1 silnější motorka kterou mám :) . Vůbec si na ní nemůžu stěžovat. Neměnil bych za jinou 125ccm ;)

Jak jsem psal,tak je to moje první silnější moto . Před tím jsem měl pioníra , babettu a občas jsem si zajezdil na nějakém tom skůtru apod.. :) Mám jí dovezenou z Německa a přenechal mi jí můj brácha.Moc na ní naježděno nemám,protože musím počkat na řidičák,kterej bude na jaře :).Ale samozřejmě jsem jí už zkoušel a strašně moc se na ní těším protože jede krásně.Tahá to hezky od nízkých otáček.Na kvalitu si nemůžu stěžovat,protože to má motor z Yamahy.Škoda že se tahle značka málo zná,jelikož má opravdu ktásné motorky a kvalitní.Jediné co bych podotkl tak je dostupnost náhradních dílů.Ale za tu dobu co jí měl brácha tak nebyl ani jednou v servisu ! Jenom na kontrolu a vždy po zimě na tu základní údržbu :).Nemůžu se dočkat až jí pořádně projedu a zažiju s ní ( doufám ) krásné chvíle.Mě se po všech stránkách velice líbí.A na to že je to sport ,tak se na ní dá najít pohodlný posaz(moje výška 178cm),se kterým bych vydržel i výlet.A spotřeba ? Tó jede snad na vzduch :D .Opravdu si to vezme velice málo.Max 3 litry . Tak už opravdu jen čekat na jaro a hůrá polykat kilometry :).A ještě bych podotkl pro některé - není to žádná ČÍNA !! Je to Španěl s japonským motorem :)

kruks
kruks napsal 08.07.12 v 19:20

Je velmi pěkná a do nedávna sem nevěděl že to je Španěl :)
10b.

cita29
cita29 napsal 06.07.12 v 09:27

Vypadá moc dobře Ať jezdí A k tomu škubání jedničky, možná by pomohlo při tom zařazení trošku protočit motor, nezkoušel si?

FOPE
FOPE napsal 12.04.12 v 22:34

Díky moc ! Taky se mi velice líbí,ale potřeboval bych do garáže ještě cesťáka

Pechin1
Pechin1 napsal 05.04.12 v 16:53

Krásnej stroj tak ať ti stále slouží přeji spoustu šťastných km.Dávám 10b

FOPE
FOPE napsal 19.01.12 v 22:22

Děkuju moc . Líbí se mi že není vidět na každém rohu,v ČR v tomto provedení jich není moc ,ještě jednou díky