renocar_unor

Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník burak
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 16.3.2017

Byla to moje první okruhovka, jenže počáteční nadšení se hodně rychle vytratilo. Co mě na ní omrzelo nejvíc byl ten 4V motor. Ale celkově jsme si vůbec nesedly a stále mi chyběl provoz, kde by to bylo s tou motorkou jednou nohou v hrobě

První dojmy - nebaví mě se rozepisovat :-Dnebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D nebaví mě se rozepisovat :-D

Splnil se konečně můj sen a pořídil jsem si svojí první motorku na okruh. Provoz mě začal čím dál tím víc odrazovat a já si uvědomil, že okruh je ta pravá volba pro mě.

Dnes 16.10.2011 jsem si udělal obrovskou radost a pořídil tuhle fešandu, kterou chci používat výhradně na okruhu. Dlouho jsem váhal, která šestka pro mě bude ta pravá a když jsem dostal nabídku na tuto fešandu, tak jsem nedokázal odolat a musela být moje.
Už při první jízdě jsem věděl, že ta motorka musí být moje, protože mi ihned sedla. Byla to taková láska na první svezení. Jezdil jsem spoustu jiných sportovních šestek, ale tahle mě opravdu chytla. Zatím jsem neměl ještě možnost pořádně projet, ale už teď vím, že si budeme velice rozumět.
Koupil jsem jí už se základními úpravami na okruh jako jsou lamináty a přepáčko, takže už stačí pouze počkat do jara, vyrazit na okruh a kroužit, kroužit a zase kroužit.
Jediné co mi na motorce vadí je absence tlumiče řízení, protože když se mi přední kolo nečekaně odlepilo od země, tak jsem byl hodně překvapený.
Další informace doplním na jaře až budu mít možnost se na motorce pořádně svést.

30.4.2012 tak konečně trošku aktualizace :D . Už jsme se spolu konečně svezly a to rovnou na okruhu v Mostě při volných jízdách. Musím říct, že ta motorka splnila všechna má očekávání a jsem víc než nadšený a nadržený na to co mi ještě všechno předvede

9.8.2012 sezona je v plném proudu, tak bych to trochu shrnul. Už mám za sebou dvě agenturní ježdění a pár volných jízd. Svezl jsem se jak v Mostě tak i v Brně, které je pro mě daleko zábavnější než Most. Zatím vše probíhalo bez problémů a pádů, takže spokojenost, ale musím uznat, že mi okruh otevřel oči. Až do teď jsem si myslel, že umím jezdit docela rychle, ale skutečnost je trošku jiná a až teď vím, že se mám stále co učit a to je to co mě na tom baví. Pro letošek jsem si dával za cíl zajet Most za 1:55, při první agentuře jsem měl čas 2:04 a při volných jízdách jsem se dostal na 2:02, ale mám před sebou ještě celý den v Mostě, tak uvidím jestli se tomu čase alespoň přiblížím :)

Úpravy předchozího majitele
Ukazatel zařazené rychlosti (mnou namontovaný)
Výfuk LeoVince
Přepákování PPTuning
Pancéřové hadice
Levý karbonový kryt motoru ( mnou namontovaný)
Laminátové kapoty

Most: 1:58 (neoficiální)
1:59.410 (oficiální)
Brno 2:35.334
Okruhová sezona 2012
Celá sezona okruhů už je bohužel zamnou, ale jsem rád, že jsem ji já i motorka přežili bez jakékoliv újmy. Začátkem sezony jsem ani nečekal, že budu mít tolik příležitostí se svést na okruhu, ale štěstí a finance mi přáli, takže letošní sezonu bych označil za výbornou. Splnil jsem si cíl dostat se alespoň jednou do Brna, svůj cíl zajet tam 2:30-2:35 jsem si splnil, takže spokojenost. Co se týká Mostu, tak jsem měl daleko větší ambice, ale zjistil jsem, že nejsem takový borec jako jsem si na silnici myslel a místo času 1:55, který jsem chtěl pokořit jsem zajel 1:58 což ale na první sezonu není tak špatné a alespoň mám stále co zdokonalovat. Teď už jenom vydržet do další sezony ( ta zima bude ku.va dlouhá :X )

mikeskiller
mikeskiller napsal 30.05.13 v 17:41 9b.

Super mašina jen tak dál a hlavně samý zrychlování na okruhu

ZZilvi
ZZilvi napsal 28.01.13 v 23:47 10b.

ať to lítá

Monas13
Monas13 napsal 24.11.12 v 17:07 10b.

petulmoto
petulmoto napsal 13.11.12 v 18:38 10b.

Jen ty nej časy na dromu 10b

B.o.d.l.i.n.k.a
B.o.d.l.i.n.k.a napsal 22.09.12 v 19:19

Děkuji za milý komentář ať se i Tobě daří a jsi spokojen s výkony 10b.