Honda ST 1300 Pan European (2006)

Vlastník MikyNeu
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 3.1.2013

Luxusní cesťáček který se nebrání i sportovnímu svezení! Proto ST 1300 (SportTouring)

Motorka koupena od Holandská policie - sem s nima nemluvil, bo holandsky neumím. :-))

První dojmy - rozporuplné - hlavně ta váha!

Motorku bych doporučil pro - Pro velký a silný (co do svalů) kluky

Doplňky na motorce - Ukazatel zařazené rychlosti, vyhřívané hefty (origo), mlhovky, osvětlení kufrů a odkládacích přihrádek, přídavné osvětlení kufrů-boků a motoru, tempomat, držák navigace, 2x12V zásuvka, rádio s dálkovým ovládáním + 4x repro 80W, čiré blinkry s parkovačkama, turistické plexi s deflektorem. Asi toho bude podstatně víc,bo jsem velký kutil, ale s malou pamětí. )

Motku jsem koupil v letošním roce(2011) dovoz z Holandska. Původní a jediný vlastník předemnou - Holandská policie )

Tak po roční známosti (najeto 20000 km) naprostá spokojenost. Pravda je ,že pár věcí mě vadilo, ty jsem ale bezezbytku upravil. Např. ukazatel zařazené rychlosti, kde jsem se neustále snažil dávat šestku, nebo nervozita z toho že se nedozvím když to přestane dobíjet. Jinak nemám motorce moc co vytýkat, snad jedině zvuk by mohla mít hezčí, bo si někdy připadám že jedu na ventilátoru. ) a jiný vejfucky za bratru 20 000 fakt kupovat nehodlám!

DodoCarlos
DodoCarlos napsal 30.06.18 v 23:04 10b.

krasa a vydoplnkovana :)

wsbk
wsbk napsal 05.05.15 v 14:35 10b.

Mira-KT
Mira-KT napsal 04.02.15 v 09:04 10b.

Mirda to má každopádně vymazlený ... dávam jedenáct

rostislavhorky
rostislavhorky napsal 04.01.14 v 17:22 10b.

Super Stroj, dokonale doladěnej. Tak to musí být 10b.

istonbike
istonbike napsal 03.01.13 v 11:49 10b.

Nádherně sněhově bílý "JumboJet" dávám 10b s přáním parádních letů nejen po Evropě