Dirtbike & Pitbike Pitbikes (2007)

Vlastník grovestreet
Vloženo 7.10.2011
Aktualizováno 25.10.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Martinpetricek2
Martinpetricek2 napsal 30.10.12 v 14:40

:D no možná už to neakej ten pátek je :D ale máš jich tu plno co jsi jich měl :D heheheh no třeba jo nech bejt jak tě znám :D to zase příjdeš s nějakou peckou,jinak to bys nebyl ty :D Tak super :D já se někdy ozvu :D :D Jo to už bych sakra mohl už to je sakra dlouho to už je ostuda ode mě :D

grovestreet napsal 10.10.12 v 16:14

Čau Martine, ale vždyť to je všechno starý, žádný aktuální motorky bohužel nejsou, ikdyž sem řidičák rozšířil, tak třeba se zblázním a koupím dokud to jde nějakou R1 s 25kw :D :D
Ne sranda :) Sem rád že se to dá číst, díky, a na slohovku, no to klidně něco dohromady dáme :D Joo určitě se zastav už fakt jo :) měj se

Martinpetricek2
Martinpetricek2 napsal 08.10.12 v 20:39

ty jo tady někdo nelení :D Chvilku nekouknu na tvuj profil a hnedka tu je kotel novejch motorek :D Ale zase mě strašně baví číst tvoje hodnocení a zkušenosti s motorkou,asi tě použiju na sloh k matuře,a estě se u toho všichni zasmějeme :D Už se musim nekdy stavit už to dohadujeme dlouhou dobu :D

grovestreet napsal 12.10.11 v 15:18

určitě, a zařádíme

Martic napsal 12.10.11 v 13:48

Jasný. Tak dej kdyžtak vědět až bude mašina v cajku .

grovestreet napsal 11.10.11 v 23:03

Jo jasný, zase pěkný hrabačky :))
Tenhle týden to asi bohužel nestihnu, protože mam ještě placení za servis auta a zimní gumy no je toho moc ...

Martic napsal 11.10.11 v 20:46

OK, něco by se vymyslelo. Doufám že se ještě počasí trošku umoudří. Protože na mojí Blatě se špatně jezdí na blátě . Jinak, tenhle týden asi ještě nebudeš pojizdnej, že?

grovestreet napsal 10.10.11 v 21:34

:D No jo, hlavně na výplatu :))
Rád bych někam zavítal, výhodou tohodle je že se dá hodit do auta, s tímhle přes město jezdit moc nechci
Tak něco vymysli já budu jedině rád, a bude zase sranda :D

Martic napsal 10.10.11 v 19:55

Aha , takže čekáš na novou cívku, jo?
Já nerad vodím , protože se vždycky dostanu do nějakýho maléru atd.. Letos jsem byl pověřen vedním na několika akcích a vždycky jsem říkal: "Příště už nepojedu první!"

grovestreet napsal 10.10.11 v 19:00

Čau Martine, jojo na chvilku si to muselo odpočinout. Řádí se s tim fajn, taky bych někdy dal nějakej trip pod tvym vedením, to jsou nejlepší akce
Bohužel se mi ted dostalo něco do zapalování a zničilo vinutí cívky :(

Martic napsal 10.10.11 v 18:41

Já už si pomalu začínal myslet, že jsi na motorky úplně zapomněl .
Pěkný žihadýlko sis pořídil . Na vyřádění to musí bejt supr. ...Hlavně díky těm rozměrum a spotřebě . Docela rád bych se s tebou zase někdy projel .