Honda CBR 1000F (1990)

Vlastník stevan
Vloženo 7.10.2011
Aktualizováno 2.2.2013

Když jsem CBR před sedumnácti roky prodal nenapadlo by mne,že si ji ještě někdy pořídím..tAK cbr-f prodáno koupil ji motorkář,který má k motocyklům blízko tak jako já k baletu..no jo..

První dojmy - ...nevím čím můžepřekvapit motocykl,kterých byl mým čtvrtým cbr F v pořadí...

Motocykl koupen havarován,co bylo špatné zakoupeno a vyměněno a co nešlo sehnat bylo vyrobeno.Laminátové kapoty,změněn vzhled-lampa,zrcátka,plexi.Nový lak,karbon,laděné tlumiče Laser

Je to moje čtvrtá cbr 1000F tu první jsem měl v roce 1993 ještě uzké vejce v té době neskutečně rychlá cestovní motorka.Sice na mnipulaci těžší,ale po rozjezdu to nebylo tak znát.Odjezdil jsem sezonu a následoval novější model 1992 a ještě nekdy v roce 1996 model DUAL.No a nějak jsem se po těch letech dostal až k té mé nýnější-nebyla plánovaná a pořízená snad s trochou nostalgie...Motocykl je v současné době na prodej

CassidyCZ
CassidyCZ napsal 17.03.13 v 01:18 10b.

Wow

Big.One
Big.One napsal 11.08.12 v 07:49

Ahoj.
Nedělal jsi rozborku motoru CBR1000F? SBírám zkušenosti před půlením.

Díky, Jindra K

čurdaracer
čurdaracer napsal 26.06.12 v 07:58

hezká práce

_BoB_
_BoB_ napsal 27.03.12 v 09:37

Ta čelní maska je fakt famózní Kdybych nebyl materialista a netvrdil, že jedna silniční moto mi stačí -koupil bych si ji jen pro ten jedinečnej vzhled

.Banán.
.Banán. napsal 05.02.12 v 17:18