BMW F 650 GS Dakar (2000)

Vlastník banditt
Vloženo 5.10.2011
Aktualizováno 13.3.2013

Tak konečně je zase v garáži!Sice to není dvousvíčka a není modrá,ale je to opět Dakar!
Chtěl jsem něco na akce typu Motorájrally,Twinduro atd. a 12ky by mě bylo líto,tak jsem pořídil osvědčenou motorku na off,která je ale pořád cestovní enduro!

První dojmy - Moje první dojmy,nejsou první,ale po jízdě na 12GSA je tohle kolo.Na terén je to samo lepší,ale jinak nic.Takže už šla zase z domu.Dvě motorky fakt neujezdím...asi jsem příliš monogamní :-) Jenom stála v garáži a čekala na čistě offroadový akce,takže ročně najeto 2 tis km a to nemá smysl.

Dakar r.v.2000 bez ABS,s vyhříváním heftů a s centrálním stojanem.Najeto při koupi 35700km.Bez servisky.Takže jsem porušil všechny svoje zásady,že nikdy moto bez ABS a bez servisky ,ale je to hlavně na Off,takže to ABS zase tak chybět snad nebude a serviska už se za ty roky někam prostě poděla.
Dostal jsem k tomu všechny tři origo kufry,nástavce řidítek,spojlery krytů rukou,scottoiler,padáky a zásuvku autozapalovače.
Bude to chtít spoustu doplňků a úprav,než to bude schopný kloudně rajtovat v terénu...hlavně přední tlumiče a bude to stát spostu peněz,ale snad se to přes zimu dá do kupy.

suzi28
suzi28 napsal 20.03.12 v 13:24

do terénu super

ThunderWolf
ThunderWolf napsal 08.01.12 v 10:32

NÁDHERNÝ BEZCHYBNÝ STROJ, PROSTĚ MAŠINA PRO SÓLÍČKO JAKO STVOŘENÁ A TO JAK NA CESTOVÁNÍ PO SILNICÍCH TAK V OFF-ROADU

banditt
banditt napsal 18.11.11 v 08:53

to je jen tak do terénu

magoss
magoss napsal 17.11.11 v 19:27

Co to vidím??sis pořídil ale pěkné odšťuchovadlo nj pořádná motorka se pozná

Sete
Sete napsal 12.10.11 v 15:49