Moto Guzzi Griso 850 (2006)

Vlastník Poki28
Vloženo 30.9.2011
Aktualizováno 12.7.2013

Krásný, stylový motocykl od Moto Guzzi. Koupena v ČR na podzim 2009 od majitele, který ji dovezl z Itálie.

Přiznávám, okouzlila mne na první pohled a nebyl jsem schopen odolat. Stranou šly všechny rozumné argumenty typu "je to drahé", "na začátek je moc silná", nebo "vždyť nemáš ani řidičák, co blbneš?" :) Samozřejmě napomohli i kamarádi motorkáři, které potěšila představa dalšího člena do "gangu".

Tuhle "slepou touhu" odnesla samozřejmě hlavně motorka - pár drobnými odřeninami, ohnutinami a polámaninami. Nešlo ani tak o velký výkon, jako spíš o to, že na začátek je Griso moc těžké a navíc těžiště má vysoko. Alespoň to je můj pocit. A tak jsem se na parkovišti asi dvakrát povalil, když jsem "trénoval" balanc. Musel jsem měnit zlomený šroub řadičky a ulomenou stupačku. A když už jsem si pochvaloval, jak jsem se s ní popral, zadupla to přede mnou v koloně dodávka, já zabral plně za přední brzdu a už se válel. Bylo to v malé rychlosti, ale já z nezkušenosti prostě zazmatkoval. Tentokrát to odneslo světlo. A kdo někdy kupoval náhradní díly od Guzzi, ví, že to pěkně leze do peněz. Naštěstí je Griso dobře ergonomicky řešené a lehnutí snáší motor i plasty bez poškození...

Od té doby jezdím bez problémů, dali jsme spolu přes 5000km a jízdní vlastnosti a motor si nemůžu vynachválit. Jen stejný šrám, co mám na výfuku, mám i na motorkářské duši, za to jak to za mě chuděra odnesla.

Prodána 2011.

kuzmič
kuzmič napsal 11.12.15 v 21:16 10b.

Krásná mašina, hezkyyyy!!!

BadRX napsal 03.10.11 v 09:00

Tak to je nadhera!

malina
malina napsal 02.10.11 v 23:00

krása, tak ať dělá radost

Alen
Alen napsal 01.10.11 v 11:04