BMW K 1200 R (2006)

Vlastník Sete
Vloženo 26.9.2011
Aktualizováno 16.8.2012

Vloženo: 14.07.2012, Uskutečněno: 09.07.2012, Stav tachometru: 19040 km, Zhlédnuto: 15x

Vyšetřil jsem pár dní z dovolené a jen jsem se vrátil z Rakouska autem s rodinou, mastil jsem tam zpátky na motorce Počasí nebylo úplně ideální, ale to nám nemohlo zkazit radost z pěkného poježdění. U Felbertauerntunnelu jsme mluvili s chlapíkem z Deutschlandu, který se už druhý týden toulal po Alpách na BMW F800ST a před pár dny tam sebou plácnul. Na tandemu vezl odřenou přilbu, na hlavě už měl novou, na ruce ještě obvaz a prsty do modra.. Při loučení jsem se ho zeptal na věk a čuměl jsem jak puk, když z něj vypadlo číslo 80! Chvíli jsme pak za ním jeli a zrovna se neloudal. Letos to byly moje druhé Alpy, ale něco mi říká, že se tam v září ještě jednou podívám! Nejsem žádný hltač kilometrů, ale párkrát za rok se člověk prostě musí odreagovat - mně stačí 3-4 dny na motorce a jsem zase plný elánu Tentokráte to bylo 1.585 km ve čtyřech dnech.

monsterking (0) napsal 14.07.2012 v 22:20

Moc pěkný, hned bych si to střihnul taky

• Dubnové Alpy II.

Stejně jako vloni na MTS, i tento rok jsem se vydal doprovodit kamarády jedoucí na Sicílii. Mně prostě tyto 3-denní výlety do Reichu maximálně vyhovují. Tentokrát s námi jel i můj kolega z práce Standa - to abych domů ne

Typ: Dovolená
    Vloženo: 26.04.2012
    Uskutečněno: 24.04.2012
  • Crash v přímém přenosu

První opravdu krásný den a tak se jdu po práci projet. Hned u Benešova se pověsím za týpka na Thunderace a jedeme po trojce na Tábor. Votičák valíme nahoru no, ehm, prostě silně nepředpisově a mě bleskne hlavou, jestli m

Typ: Havárie
    Vloženo: 17.03.2012
    Uskutečněno: 17.03.2012
  • Víkendové Slovinsko

Kamarádi jeli na endurech na dovolenou do Chorvatska, tak jsme je doprovodili do Slovinska. Start v sobotu ráno v Benešově, navečer jsme byli na Bledu. V neděli v 7 ráno jsme už jen sami s Medvědem vyrazili zpět, v 19h j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 26.09.2011