Triumph Tiger 800 XC (2011)

Vlastník Bambus1976
Vloženo 25.9.2011
Aktualizováno 27.8.2012

Vybíral jsem mezi BMW a Triumph. Svého rozhodnutí nelituji, krásný stroj po kterém se lidi otočí a budí pozornost.

Tak od jara jsem s ním najel už 10 000 km a jsem víc a víc spokojený. Zkusil jsem moto školu Pepy Sršně a projel Rumunsko. Oba dva zážitky jsou k nezaplacení a tigřík slouží k plné spokojenosti. Jediná věc je ten odvod horkého vzduchu na koleno. V teplých dnech v Rumunsku když musel člověk zastavit na křižovatce a čekat na zelenou , tak to byl docela porod . Jinak k němu nemám žádnou výtku.

už najeto 15 000 km a první výměna pneu. Jako druhé jsem obul Heidenau Scout K60.

boucek69
boucek69 napsal 21.07.15 v 12:52 10b.

Není co dodat ,super stroj a ty kufry nadhera a dobré obutí chci něco takového obout

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 09.06.14 v 16:03 10b.

Pěkný kousek za 10b

Zároveň si dovoluji zaslat pozvánku s adresou na nově vznikající klub Triumph Tiger

istonbike
istonbike napsal 03.10.13 v 22:43 10b.

Fantastický,Triumphální Tiger z ostrova ... kufry mu sedí jak prdel na hrnec přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

Houska60
Houska60 napsal 15.08.13 v 21:24

Ahoj BAmbe. Rad bych s tebou prodiskutoval jizdni vlastnosti na dalnici s kufrma SW -motech v rychostech okolo 150 km a vyse. Mam ty same kufry a v techto rychlostech mam zasadni problemy se stabilitou stroje. Muzes mi dat prosim na sebe kontakt? Rad bych to s tebou prodiskutoval po telefenu. Diky Houska60

wonder184
wonder184 napsal 15.08.13 v 14:07