Honda NSR 125R (1999)

Vlastník Pvt_Fletcher
Vloženo 24.9.2011
Aktualizováno 28.9.2012

Mám jí chvíli zatím jede perfektně přestoupil sem na ní ze simsona takže docela skok a je plně otevřená s řet.sadou do síly má přepínáni mezi 11 a 25 kw.

Zatím sem najezdil asi jen 300 km.A už začína zima takže jí pořádně zajedu až na jaře.
Už mám za sebou asi 600 km a už jsem pokořil hranici 8 litrů na sto.Začinám ji víc pokládat takže už začíná pořádna zabava už žadný otukávání.
Tak už jsem jí poprvý položil naštestí asi jen v 20-30km skoušel jsem to na přední 10 se povedlo a pak sem to skusil po ranu a neviděl jsem štěrk a šel jsem k zemi naštestí moto v pohodě ale já lechce vodřenej
Prvni jízda po zimě už proběhla sice jen cca 10 km ale dokazal me nastvat vsudy přitomný šterk zadek mi skoro všude hazel.
Tak uz mám za sebou neco pres 500km celkem cca 1200 a moto jede výborně v plánu bylo jet na sraz v Brně ale po uvážení a zjistění nákladu na cestu pojedu na sraz do tábora.
Po 4500km zadříno předchozí majitel neuměl nasadit pistní kroužky a ten se ulomil a vydržel docela dlouho takže GO motoru.

Pvt_Fletcher
Pvt_Fletcher napsal 09.07.13 v 00:33

Díky no je tam od původního majitele sám bych to tam nedal ale kupovat jiný kvůli takový blbosti se mi to fakt nechce

Jackun
Jackun napsal 08.07.13 v 22:48

Pěkná :) ovšem ten přepínač dálkových je asi nejhezčí! :D

Mikee97
Mikee97 napsal 15.02.13 v 07:22 10b.

krásná mašinka, úplně ti ji závidím. dávám ti desítku

Pick.In
Pick.In napsal 09.10.12 v 20:36