Triumph Street Triple (2008)

Vlastník KAMI-kadze
Vloženo 20.9.2011
Aktualizováno 26.8.2013

Nástupkyní mé první holčičky se stala tato Uličnice.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - I moje první motorka koupena tamtéž. Jsem velmi spokojená. Oba stroje v pořádku. Jednání prodávajících velmi příjemné.

Suzuki GSR 600: důvod neuveden
Yamaha XJ6: důvod neuveden
Kawasaki ER 6N: důvod neuveden

První dojmy - 20.9.2011 - Zatím nemáme spolu naježděno, ale po včerejší koupi a prvních dvou kilometrech jízdy kolem domu vím, že nám to spolu půjde. ;-) Vše popíšu po prvním prolítaném víkendu.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná jak pro holky tak pro kluky. Ovšem holka by si ji měla pořídit až jako druhou motorku, nejdřív se rozjezdit na něčem slabším (jako já 2 sezony), pak je přechod na tuto divošku lepší. Ale holky pozor, je malinko vyšší, takže já se 170-ti cm stojím na špičkách. A kluci, ti si ji mohou pořídit i jako první, protože pak přejdou určitě na speeda.

Doplňky na motorce - Dokoupen přední štítek (hezčí spojení světel s řídítky), krovka = krytka zadního sedla (batohy nevozím), padáky. Jinak není co doplňovat. Je sama o sobě tak hezká, že není třeba vylepšovat. I výfuky se mi líbí ty originály.

17.12.2011 - Po prvním prolítaném víkendu jsem nebyla schopná napsat ani řádku. Jsem z této motorky tak unešená, že jsem z ní neslezla až do zazimování. Za ten krátký podzim jsme spolu prožily 2 tisíce nádherných kilometrů.
Uličnice je o něco vyšší, než byla Holčička, ale zato o cca 20 kg lehčí, takže manipulace na místě je s ní mnohem snadnější.
Zpočátku se mi moc nelíbila ta dvě světla (jak říkám "žabí oči"), ale už i na ty jsem si zvykla.
Zvuk má parádní, záběr a tah motoru fantastický - předjíždění si teď už vychutnávám.

Prostě když to shrnu - jsem do Uličnice zamilovaná a už aby bylo jaro!

Sezona 2012 - byla skvělá!! S Uličnicí si velmi rozumíme. Najezdily jsme něco přes 8 tis.km a zažily jsme jen jedno slabé lehnutí na pravobok - ohnutá brzdová páčka a ulomená stupačka, jinak vše netknuté.

Sezona 2013 - bude opět naše ;)

nebrzdit
nebrzdit napsal 13.06.14 v 23:48 10b.

Eddie_na
Eddie_na napsal 08.05.14 v 22:20

Kráska! Smekáááám! Přeji spoustu bezstarostných kilometrů

aikon1
aikon1 napsal 18.03.14 v 21:05

TOP

Kelback
Kelback napsal 23.09.13 v 21:53 10b.

Zdarec, taky máš mazlíka. No laďáky jsem koupil už s motorkou. Na netu se cena za nový Zardy motala kolem 20 000. No je to drahej špás ale myslím, že k té motorce sednou naprosto perfektně.

vopina
vopina napsal 02.09.13 v 22:49

Krásné fotky,opravdu super stroj jen další fotky!!!