Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník valasek
Vloženo 16.9.2011
Aktualizováno 1.7.2018

Suzuki DL 650 V Strom model 2012

První dojmy - První druhý i třetí dojem je, že pro sólo cestovatele nic lepšího na dvou kolech nejezdí! Lehká, obratná, pohodlný a uvolněný posed, pohodlné sedlo, dobrá ochrana proti větru, minimum vibrací, plochá křivka výkonu, bez cukání v nízkých otáčkách, nadprůměrný motor s podprůměrnou spotřebou... prostě paráda!

Po třech letech a najetých 70 tisících km dozrál čas vyměnit mého spolehlivého Stroma 650 za mladšího brášku. Že to bude zase Stromek nebylo jisté hned, vyzkoušel jsem BMW GS, Moto Guzi Stelvio i pár dalších. Nenabídli mi ale nic, co by Strom neuměl také a k tomu méně pohody, kila navíc a dražší provoz. Nový Strom je ale velmi pěkný, nemrzí mne, že jsem nenašel lepšího nástupce.
Nejlepší cenu a velmi vstřícné jednání mi nabídl pan Hamouz, majitel značkové prodejny Suzuki v Kladně. Domů to bylo 350 km a zhruba tolik toho máme spolu zatím najeto. A dojmy? Největší pozitivní změnou je nesmírně kultivovaný motor. Bez vibrací a cukání v nízkých otáčkách. Změna tvaru nádrže přinesla i lepší ochranu nohou před větrem a zimou. Příjemný je i počítač, ukazatel zařazené rychlosti, ABS a zvuk výfuku. Ten je opravdu dost dobrý. No a také vzhled Stromu výrazně omladil.
Na první větší výlet vyrazíme asi na Route des Grandes Alpes, jen co vyměníme olej po první tisícovce km. Aby hned z počátku věděl, co ho v životě čeká.

Myschan
Myschan napsal 28.08.17 v 10:02 10b.

Krásnej stromek, gratuluji

Raisto01
Raisto01 napsal 31.10.16 v 14:18 10b.

Potvrzuji, že vše v recenzi platí i pro cestování ve dvou
Parádní stroj

walaszek
walaszek napsal 10.12.15 v 11:45 10b.

Parádní cestovatel a nádherné fotky. Přeju co nejvíc dalších nezaměnitelných zážitků v jeho sedle

changes1
changes1 napsal 27.10.15 v 13:04 10b.

Moc se mi líbí tvoje motorka a hlavně způsob cestování. Nabalit kufry a vyjet na několik dní někam hodně daleko. Takhle si představuji že by to nějak mělo vypadat, i když do Portugalska se asi hned tak nepodívám. Ať dobře slouží V-stromek.

Clint.
Clint. napsal 22.01.15 v 14:47

díky moc,spokojený jsem nad míru,nemůžu se dočkat lepšího počasí,také přeji mnoho bezpečných kilometrů