Husaberg FE 450 (2004)

Vlastník Kopik34
Vloženo 8.9.2011
Aktualizováno 29.9.2012

HusaberG FE450e

Odkedy ho mam investoval som len do : drapaky ,platnicky,kotuce,retazovy kit, kazdych 10mth poctivo menim olej a kontrolujem ventily inak ziadne problemy s moto som nemal
Už predtym som mal starsieho Husara 1996 FE600, to bol ako brutal proste konec. No brutal to nieje vsecko a ja sa rad hram s plynom a rad si aj zaradim což u FC600 sa vobec nedalo, tam som zaradil 6 a konec islo jak tank a vytocit to? a drzat to v otackach? bolo veeelmi obtiazne sice som neni profik ale iste uznaju aj ty skusenejsi ocom hovorim. FE600 som predal pak som skoncil skolu a prve co som chcel spravit s prvymi zarobenymi prachami bolo si splnit svoj 8rocny sen mat v garazi Husaberg FE450e. a tak sa aj stalo.
Keby mam porovnat FC600 a FE450 tak zarucene 100bodou FE450!
Aj ked som u FE450 pocitil ze ta 6ka po lucnom kopci si bafoce ale zato ta zivost ostatnych riclosti sa s FC600 neda porovnat.FE450 sa necha rada vytacat no chce odvhu aj ked je len 450ka ju dlksie podrzat trebars na trojkr - stvorke :D a clovek si aj zaradi.
Po motorickej stranke je to taka hrkalka naten zvuk motora si clovek musi zviknut , inak motor je super uplne jednoduchy a od 2004 ma vychytane vsecky chyby.

Kopik34
Kopik34 napsal 10.01.12 v 20:01

allpacino serus uz som to dako poriesil a zatial to prestalo uvidime co to bude robit najar
a ty Krocane diki

krocan125
krocan125 napsal 09.01.12 v 19:14

pěkná10b

alllpacino
alllpacino napsal 02.11.11 v 17:20

nazdar to som ja čo som ti dohodil toho husaberg aod maja zavolaj mi na moje tel 0915700590 ja ti vysvetlim ako to prerobit ja som to tiež robel na mojom

husatko
husatko napsal 29.10.11 v 21:45

urob si to ako mam ja, prepad oleja si vyved nie do ramu, ale von hadicou. vid moje foto z pravej strany masiny.

Kopik34
Kopik34 napsal 08.09.11 v 17:16

Zdravicko
mam taky problem z mojim husarom , nic vazne len vyrobny detajl . Ked husara dlksie potocim nataha mi z motozu olej do ramu a zramu sa mi dostane cez vzduchova sanie do karbosa no a pak to zacne hulyt jak odusu a to ma dako vytacaa . poradi mi dagdo de mam vyviest odvetranie alebo ako tomu zabranit?