Suzuki LC 1500 Intruder (2005)

Vlastník Pe3k
Vloženo 8.9.2011
Aktualizováno 27.12.2016

Příprava na sezonu 2015 - část druhá

Vloženo: 14.03.2015, Uskutečněno: 14.03.2015, Stav tachometru: 42653 km, Zhlédnuto: 29x

Připravit na sezonu je potřeba nejen motorku ale i oblečení a přilbu. Loni jsem si po sezoně řekl že musím nějak ošetřit konečně i kožené věci. Přecejen jsem na oblečení nesáhl od novoty a po 3 sezonách už kožená bunda začínala mít drobné prasklinky a i barevně přestávala být jednotná.

Při dnešním sobotním propršeném dopoledni (bez motorky) jsem rozebral obě přilby, vystélky vypral a ovoňal v aviváži.

Vidím to na poslední sezonu pro tuto přilbu od insportline.cz.

Nasledovaly boty a hadry. Po první letošní projížďce jsem je neočistil .

Na obou letošních moto-veletrzích byly prezentovány výrobky pro ošetřování kůže.
www.renapur.cz][img]http//www.renapur.cz/photos/Renapur-to-nejlepsi-pro-kuze.gif[/img

Koukal jsem na to už v sobotu v Letňanech ale nekoupil. Když jsem byl osloven v Holešovicích, při nedělní prohlídce veletrhu velmi dobře prezentující pani prodavajicí - nakoupil jsem. www.renapur.cz/cs/Prostredky-na-osetreni-kuzi-RENAPUR/RENAPUR-Vyhodna-sada][img]http://www.renapur.cz/xtra/photos/prehled/Renapur-vyhodna-sada-vyrobku.jpg

A nelituji.

• chapsy
  • vestu
  • dvoje rukavice
  • kalhoty

Ale líbí se mi to. I na omak je to příjemné a jako nové.

BlackTigeeer (2) napsal 25.03.2015 v 20:51

šikovná páce pane§fakt se ti to povedlo

JirkaMetal (1) napsal 14.03.2015 v 21:03

Tož paráda

• už není moje

Asi proto že sezona 2016 skončila brzkým příchodem zimy, jsem se začal dříve nudit a vymýšlet kraviny :-D A jednou z nich bylo - co zkusit prodat motorku. :-) Stejně mi za ni nikdo tu částku nedá. Bylo by třeba opr

Typ: Prodej
    Vloženo: 30.01.2017
    Uskutečněno: 20.12.2016
  • Homemade motoopěrka bajkera

Tak jsem se přes zimu 2015 posnažil a zaměstnal ostatní, abych měl na motorce opěrku řidiče. :-) Tak nějak jsem se nechtěl smířit s dostupnou nabídkou na našem i okolních trzích pro můj model. Chtěl jsem opěrku NEmálo p

Vloženo: 29.04.2016
    Uskutečněno: 29.04.2016
    Tachometr: 52087km
  • Příprava na sezonu 2016

Po loňských 7.979 km byla příprava na letošní sezonu poměrně jednoduchá. Po loňském "velkém" servise šlo spíš jen o kontroly. - provedena kontrola brzdové kapaliny - vyčištěno brzdové obložení - kontrola kapaliny s

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.04.2016