Yamaha BT 1100 Bulldog custom (2004)

Vlastník MirekBT1100

kovarradek
kovarradek napsal 22.01.12 v 23:02

krásnej stroj

MirekBT1100 napsal 27.10.11 v 17:37

Není problém se podivat,posedět,,,,a 130 je tak idealní jizda...maximalka tak 180,ale to už je trápení stroje.
800km za den jsem ujel taky...tak myslim,že pohodlná je

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 29.09.11 v 13:22

díky za info. No svižnější jízdu nemyslím nějaký lítání,ale tak kolem těch 130 km/h při cestování by to šlo,ne?
Jinak na té mojí taky jezdím po okrskách běžně těch 90 - 130,podle provozu,ale sem,tam tomu dám a to právě je to,co chci aby nešlo. Abych prostě věděl,že ta mašina na to není a tudíž to nepokoušel.
A druhá věc je taky to hrbení se - už nejsem nejmladší a moje vyjížďky jsou tak cca. 150 - 200 km a jsem z toho dolámanej.. A když vidím,jak se na bulldogovi sedí pěkně vzpřímeně,tak si myslím,že to bude OK . Díky moc za odpověď.
Ještě se zeptám - myslíš,že by někdy šlo se na Tvou moto posadit,abych věděl, s čím bych měl tu čest. Případně že by jsi mě na tom kousek svezl??? šlosi

MirekBT1100 napsal 27.09.11 v 18:45

Záleží,čím myslíš svižnější jízdu...jinak poruchy jsem neměl žádny...krom vysypané volnoběžky,to je taky jediná bolest tohoto motoru,jinak nic se aspon u mě nekazí.
Pochybuju ale že ti bude stačit slabší motorka co máš ted.

šlosi-cat
šlosi-cat napsal 20.09.11 v 18:46

Ähoj Olomoučáku.Krásnej stroj. 10 bodů.
Nikdy jsem ho neviděl naživo a na netu objevil až nedávno a po přečtení spousty zkušeností majitelů jaksi zjištuju,že by to mohlo být to pravé pro mě a začínám uvažovat,že ji časem vyměmním za mého thundercata.S tím jsem sice spokojen a mám ho teprve rok,jako první motorku,ale za těma kapotama to člověka pořád láká lítat,což na těch našich cestách je o hubu. A toto by mohlo být na takovou pohodou svižnější jízdu ideální...
Měl jsi na tom někdy nějakou závadu? Udávají,že je to bezporuchový a nesmrtelný motor...

DavidHavel
DavidHavel napsal 09.09.11 v 15:43

Díky za zajímavý tip na nástupce Er-ky ;) Moc povedené fotky, rajče ještě omrknu. David

MirekBT1100 napsal 07.09.11 v 19:58

Já za to nemužu,že rád jezdím dál jak kolem komína,bez toho,abych měl obavu,jestli dojedu. Tak asi to je špatně

PesiRR
PesiRR napsal 06.09.11 v 21:12

Je mi to nějaky povědomi, ale divim se, že si takovy motorky ještě nekdo kupuje