Yamaha YZ 125 (2004)

Vlastník DonPello
Vloženo 2.9.2011
Aktualizováno 2.9.2011

Vloženo: 08.12.2011, Uskutečněno: 14.11.2011, Zhlédnuto: 47x

Bohužel jsem měl s Yamahou trochu smůly a rachtání v motoru nezpůsoboval vylítanej píst ale totálně vyraubovaná přepážka mezi přívěrou a s ní totálně zdemolovaná přívěra.Takže jsem měsíc lítal po lidech v republice, počítal a zjišťoval jak se z toho vymotat za co nejmenší peníze.Nakonec padla volba na sadu válce Athena se standartním vrtáním 125ccm,celková cena i s výfukovou přívěrou vyšla na 20tis,radost veliká a peníze v pí*i. Sadu už mám namontovanou a zejetou, foto dám zítra dnes nebyl čas.

Když už jsem měl motorku rozebranou na kusy, rozhodl jsem se že rovnou při té příležitosti udělám repas předních vydlí a tlumiče.Trochu jsem se unáhlil a tuto práci svěřil místnímu rádoby servisu motokrosových motocyklů.Za repas si naúčtovali 9000 KČ.Týden na to jsem se dozvěděl že v Tanvaldu by mi je jeden pán před mým zrakem zrepasoval maximálně za 4000.Zmrdi na světě hold byli,jsou a budou a nic se na tom nezmění.

Přikládám tedy fotky ,když už jsem měl vše hotové a motorku začal skládat dohromady.
Jinak v lednu se chystám na výměnu ložisek na klikovce a výměnu ojniční sady,když už mám vršek hotovej tak ať mi ten spodek příští rok vydrží.

• motor a i pár nových věciček aby vypadala

takže zima je tu,sezona je pryč,snažil jsem se urvat co se dalo abych nasbíral nějaký ty zkušenosti z trati,když to dobře dopadne, pořádně se do toho obuju letos na jaře...Na podzim dostala nový antiskluzový potah sedla,

Vloženo: 22.01.2012
    Uskutečněno: 22.01.2012