Ducati Monster S4R S Testastretta (2008)

Vlastník Gello
Vloženo 2.9.2011
Aktualizováno 8.9.2015

Tříbarevná třešnička na dortu. Lehká, proklatě rychlá a přítulná Italská kráska.

První dojmy - ducati ducati ducati

Přivezená z USA, ale moje - jen moje! Kouká na mně v garáži a každej večer si s ní chodím povídat.

Tak po dlouhém čekání a hromadě dalších šedivých vlasů z našich skvělých úřadů jsem se dočkal a Dukatka je konečně na značkách. Těším se na sezónu...

Jede úžasně. Lidi zlatý - kdo má nebo zná nemění, ten kdo neví neocení ! RE5PECT !!!

Dozrál čas na nějakou tu úpravu. Přidávám pár obrázků a nějakou tu malou zkušenost. Příjde mi, že to ti kluci Italský nechávaj schválně oholený, ať si to každej vymazlí podle sebe. Původně jsem chtěl laufy od ZARDy, ale pak jsem si zamiloval tyhlety od MIVV a udělal jsem fakt dobře. Příznivá cena, vypadaj docela zajímavě a zvuk - jestli se to zvukem dá nazvat... je to pořádnej nářez. Houkaj alarmy na autech a lidi nevědí co se děje. Mám v podstatě pořád volno na přechodech páč tam nikdo nevleze.
Je to opravdu zajímavé, když přehodíte jen koncovky z kterých před tím vymontnete DB Killer. ...a to jsem chtěl ještě měnit svody od MARVIGu - teď nevim nevim.

leden 2013/ ..čas se příšerně vleče. oživená baterka na mně smutně koukala z regálu. Dokoupil jsem ňáký to tuningový smetí takže cca v polovině února se na to vrhnu ( teď to nejde - tchán zabírá se svou Fábkou 1,2 HTP celou garáž a v únoru odjíždí ) Pak doplním co se dělalo.

monstrreno
monstrreno napsal 13.01.18 v 19:02 10b.

nádhera

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 07.12.17 v 21:02 10b.

Fakt krásná zbírka.Čím dál pozoruju kolik lidí si koupí Divela nebo MS a nechají si Monstera.Asi dopadnu stejně.

Pedl
Pedl napsal 02.06.17 v 23:24 10b.

Kráska

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 06.02.17 v 22:56 10b.

Krásné stroje Ted jsem ty MIVV objednal na SF1098, tak se těším...

Hříbek
Hříbek napsal 15.12.14 v 19:40 10b.

moc pěknej kousek jen se ztrácím v tvé galérce, kde je těch šperků daleko víc jestli ti patří i ta sportka, tak obrovská závist A´t ti všechny souží a tchán ti nebokuje garáž