Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník lubos3
Vloženo 30.8.2011
Aktualizováno 27.12.2021

Moto bylo dovezeno z Itálie, najeto 27000km,bílá barva

První dojmy - tak už mám nalítáno prvních 1000km s tímto mazlem, a musím říci že mě to začíná vážně bavit.. Do 10tis otáčet beránek ale od 10tis je to pořádnej vlk :-D ..

Ahoj všem motorkářům.. Chtěl bych se podělit o své první zážitky a dojmy s mým novým strojem... Porovnávám ji s předchozím SV 650N a mohu říci že jsem velmi příjemně překvapen.. Proti SVéčku velmi příjemný posez. Motor sice nejde odspodu tak jako u SVéčka, ale kolem 9tis ot. se probudí a pak jede velmi pěkně..

3.9.2011 - tak už mám nalítáno prvních 1000km s tímto mazlem, a musím říci že mě to začíná vážně bavit.. Do 10tis otáčet beránek ale od 10tis je to pořádnej vlk ..

Trošku jsem strojovnu vylepšil..Dostala padáky, zadní držák SPZ od Baracudy, mini blikače, pančéř. hadice př. brzdy, Tankpad,Gripy-GSR, zrcátka (u originálů nebylo nic vidět), širší řídítka s hrazdou, sklopnou řadičku,Laděný výfuk GPR a proužky na kola.. Přidávám nějaké fotky.

5.9.2011 - Další drobná změna, nainstaloval jsem plexi štítek od Baracudy, neboť bez něj se dá jet max. 200km/h . Přidávám foto..

9.9..2011 - Tak do dneška mám najeto celkem 1600km a můžu říci, že se mi motorka zamlouvá čím dál víc.. Na příští sezonu počítám s novým obutím (jsou tam okruhovky a už nic moc)..

13.9.2011 - Tak nahltáno dalších cca 300km, a s motorkou jsem se už docela sžil a začínám zjišťovat že bych klíďo mohl mít pod sebou litra Ale nebudu nic pokoušet, i tak jede moooc pěkně.

25.9.2011 - Včera se mi podařilo píchnout zadní gumu díky silničářům kteří v našem okolí opravují silnice způsobem nasypat co nejvíce štěrku a zastříkat tekutým asfaltem, fakt to jsou pitomci!!! Tak pokud někdo pojede směr z Kladna na Rakovník, tak pozor!!!
Málem bych zapomněl, koupil jsem oblek (kůži), neboť už bylo málem pár pádů, tak ať to kdyžtak tolik nebolí.. Kůži jsem koupil i synovi který se mnou pořád jezdí..

30.9. - Super počasí, dnes jsem zase něco málo najel, a zítra se chystám jet někam k Plzni na koňské rodeo..

Swoker
Swoker napsal 14.08.18 v 12:47 10b.

Dobry den, nahodou jsem tu narazit na to Vase krasne GSRko :) Vyladil jste ho moc pekne. Chtel bych se zeptat kdy a pri kolika km bylo pritazeno z Italie a tu bilou barvu melo origo,nebo to bylo strikane? Dekuji za odpoved Cupl

Seba_GSR
Seba_GSR napsal 17.04.14 v 21:23 10b.

Vojta89
Vojta89 napsal 27.01.14 v 17:10 10b.

Kraska sou nadherne proste

toša.