BMW K 1300 S (2011)

Vlastník Zmeši
Vloženo 23.8.2011
Aktualizováno 18.1.2013

Dlouho jsem vybíral, jakou motku koupit,jakmile jsem ji vyzkoušel,nebylo co řešit

Přestože původně jsem měl na koupi motorky úplně jiný rozpočet a zvažoval jsem úplně něco jiného (litrovýho Fazera), vůbec koupi této motorky nelituji, právě naopak Když jsem na ni dostal tip, pak si ji půjčil a vracel po vyzkoušení, bylo rozhodnuto. Bylo to očarování z prvního svezení a věřím, že bude trvat stále Zatím mám nalítáno 1000 km a jsem rád, že jsem se pro ni rozhodl.

Od koupě v druhé polovině srpna do konce října najeto 6500 km. Motorka je úžasná. Jezdil jsem nejen v Čechách, ale vzal jsem ji na konci min.sezóny i do Alp a přestože je to trošku delší stroj, tak se příjemně ovládá i v utáhlých zatáčkách, chce to jen se nebát, správně si najet a nebát se ji tam položit. Motorově nemám co vytknout. Tahá hezky od spodu. Spotřeba příjemná 5,6 litru při normálním ježdění (místy nepředpisovým ), když ji chcete protáhnout někde na dálnici a jezdíte rychleji tak si řekne alespoň podle počítače o 6,5 litru. Pouze na mě trochu víc fouká od 140 km/h a víc, ale při svých 193 cm to neberu jako mínus stroje . ESA je velmi příjemná věc, nahoru už bez řadícího asistentu prakticky vůbec neřadím, je to další zpříjemnění při cestách.

Na jaře jsem ji teď vytáhnul třikrát. Přes zimu jsem nechal přešít sedlo (DDT custom). Přítelkyně vzadu jezdila hodně tam a zpátky i při normální jízdě. Pak jsem ještě vyměnil origo žárovky za Bosh 90 Plus, tak jsem zvědav, jak dlouho vydrží. Rozdíl ve svícení je znatelný. Už se těším, až zas bude přát víc počasí a vyrazím

Další úprava: výměna originálních oranžových sklíček blinkrů za bílé. Ladí zkrátka líp

Tak motorka je na prodaná

Andy-B
Andy-B napsal 30.05.15 v 11:39 10b.

ahoj.. diky za recenzi,, bylo K pro tebe pohodlne ?? prodana !?? jsem podobne vysoky tam me dost zajima tvoje zkusenost ,, diky

Baca42
Baca42 napsal 22.04.12 v 12:49

Pěkná mašina i cestopis 10b

Pechin1
Pechin1 napsal 08.04.12 v 15:01

Nádherný stroj,přeji plno zážitků a spoustu pohodových km v sedle.Dávám jasných 10b

micklance
micklance napsal 19.01.12 v 18:46

Je skvělá, letos na ni upgraduji také (nemám jinou volbu) a doufám, že bude také v bílé :)
čago

CecilGS