Honda CBR 1000RR Fireblade (2008)

Vlastník Tomis1000RR
Vloženo 21.8.2011
Aktualizováno 5.10.2013

Fireblade...můj splněný sen.Dovoz ze sev. Itálie, po prvním majiteli. Velmi dobrý stav.

První dojmy - Lehká,ovladatelná a po motorová stránce naprosto vyhovující. Po R6 je to skok opravdu výrazný. Takový jsem nečekal. Nevýhoda 08 je ta, že opravdu dost žere olej. Jinak jsem naprosto spokojený. Rychle jsem si na ni zvykl. Stala se mým mazlem kterého si budu postupně zkrášlovat :-)

Doplňky na motorce - Podsedlák Barracuda, Gripy RR, Rukojeti RR, Reflexní proužky na kola, Tankpad, KN filtr, Laďák Creptus

Honda CBR 1000 RR...co dodat.Zatím se s ní seznamuju, ale už teď můžu říct, že jsem udělal její koupí dobrý krok. Je skvělá. Lineární průběh motoru(pro někoho mínus, já to hledal), podvozek a celkově její jízdní vlastnosti.

Tak prvních 1000km mám za sebou a nic než slova chváli napsat nemohu.299km/h pokořeno,přední kolo postaveno... zvykl jsem si na ni dřív než jsem čekal.Parádně mi sedla a už bych za nic neměnil.A pořád se na ni nemůžu přestat vynadívat.Překrásný a spolehlivý stroj!

Koupen KN filtr. Narval jsem ho tam ale pořádnej význam bude mít až tam dodám laďáček na kterej se chystám

Po 2 měsících čekání mi konečně přišel laďák od Creptusu. Musím říct, že je to rachot jako kráva . Škoda, že tuto sezónu si ho už neužiju ale aspoň se mám na co těšit příští rok

Přes zimu 12/13 budou provedeny mírné kosmetické změny. V plánu mám reflexní proužky na kola, gripy, tankpad atd...

Paja.su
Paja.su napsal 09.05.13 v 05:33 10b.

honda = 10B

r-pilar
r-pilar napsal 05.12.12 v 14:29 10b.

dík za komentář, nemáš ještě ten plakát?? Jinak přeju hodně bezproblémových km a taktéž 10b

enusim2
enusim2 napsal 05.12.12 v 14:13 10b.

pekny profil i masina!at to svisti 10b

BeauFexte
BeauFexte napsal 28.11.12 v 20:03 10b.

Opravdu pěkná! A je to opravdu fajn moto..

cebeer
cebeer napsal 28.11.12 v 18:16 10b.

Taky jsem měl Fároška v hledáčku, ale nakonec to dopadlo jinak. Je to opravdu pěkný kousek a věřím, že svezení je taky super. Tak hodně štěstí.