Yamaha XVS 1100 DragStar (2004)

Vlastník GoroGT
Vloženo 19.8.2011
Aktualizováno 26.8.2011

Po dlhom rozhodovani padla volba a nemohla padnut lepsie ako na tohoto zabijaka

Clovek vybera, pozera a patra po stroji, ktory bude ten dalsi.Uvodne rozhodovania a dilema sa zmeni v okamihu, ked sa zbada ta prava.Ked clovek vybera medzi viacerymi strojmi, potom, ked sa pre jeden rozhodne zarucene prehlasi, ze sa nemohol rozhodnut lepsie-ale ako to moze vediet, ked netusi ake by boli dalsie ?!
Tento pripad je, ale iny, pretoze to nemohlo dopadnut lepsie :D
XVS 1100,330 kg,sanie kuryakyn,maximalka 200(kedze na tachaci je max 180-tu 20 si treba domysliet:),striekana exkluzivne a original luxusnou farbou priamo od lamborgini,vyfuky buyak nesplnajuce normy a sme hotovo-kazdopadne na tieto duniace hromotlky mam dve nasroubovacie loziska, ktore sa daju umiestnit do vyfukov a ztlmia tak zvuk, ktory v niektorych krajinach moc nemusia.
Po uvazovani, co na nu, kedze ma uz(vdaka nesmierne starostlivemu a sikovnemu ex-majitelovi) uplne vsetko-som dospel k zaveru, ze jej doprajem uz len krytku kardanu a asi chromovy klakson, bo ten cierny trosku narusa liniu chromu, ktory vladne celej motorke...casom-ked pride cas na vymenu pneumatik, tak pridu na radu pneumatiky s bielym lemovanim a budem u konca

...hura do km

vahon---Laďa
vahon---Laďa napsal 08.09.11 v 09:28

Křesťan
Křesťan napsal 05.09.11 v 19:30

Je pěkná mě se líbí hlavně to sání. A oranžová jí také sluší.

GoroGT
GoroGT napsal 29.08.11 v 19:05

Diki chlapi za komentare.Pozeram, ze sa to cele nejak rozdelilo na dve skupiny-ti, ktorym sa ladenie motorky a hlavne to cislo paci a ti, ktorym nie.
Prax:ked som priatelke ukazal, co chcem kupit, jej reakcia bola ake strasne cislo.Ked som ju, ale doviezol domov, tak sa jej cela, aj s cislom zacala fakt pacit.V skutocnosti teda existuju skupiny dve a to su:1.)Ti, ktorym sa masina paci hned a 2.)taki, ktori sa musia lepsie zadivat a pride to tiez :)
Dakujem vsetkym a pohodu v sedle