Honda CBR 900RR Fireblade (1997)

Vlastník tonyCBR
Vloženo 19.8.2011
Aktualizováno 14.4.2012

Honda CBR 900 RR r.v.1997
...co dodat, je těžká, do zatáčky se jí musí dost pomoci, po okruhu mám úplně ztuhlá stehna. V každém případě si myslím, že i na svůj věk z ní jde ještě vytáhnout

Moje babča z roku 1997 je stále v pohodě...teď dostala novou spojku,rozvody,filtry, náplně a brzdy a věřím, že spolu ještě dlouho vydržíme...Jezdím už většinou jen na okruhu a mám s ní co dělat. Jsem kus chlapa a i tato babča je kus stroje...né žádna vosička pro 60 kg klučiny. Je to stroj, který jsem si vybral hlavně kvůlu velikosti. V dnešní době moc neseženete supersporta této velikosti. Výrobci motorek se snaží ušetřit každý gram a tak zmenšují. Stále jsem se rozhodoval zda stroj vyměnit, ale jelikož na dnešních silnicích mám strach a stále častěji holduji okruhům, rozhodl jsem se Hondičku nechat. Není to sice žádná krasavice, ale zase nemám takový strach, že se s ní něco může stát, když nedejbože upadnem, tak opravy nebudou tak závratně drahé jako u novějších strojů, prošpikovaných elektronikou. A i ta elektronika je věc, která mě od výměny odrazuje...Vždyť já jsem ještě ŘIDIČ, který ovládá karburátory, který určuje směr jízdy, smyk, atd...V dnešní době jsou systémy na kontroly trakce, automatické zadní brzdy, ABS, antihopingové spojky atd...troufnu si říci, že ti kluci z jízdy nemůžou mít takový požitek jako já . A 94kW, max.rychlost 290 km/h...to není tak zlé a ten zvuk ze Scorpiona, to je prostě mazec