renocar_unor

Hartford VR 125 (2005)

Vlastník Hunčák
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 17.3.2012

Moje první pořádná motorka, která mě nikdy nikde nenechala. Parádně jsem se na ní naučil základy řízení, výkon mi už ale nestačil, proto jsem přešel na silnější kubaturu a Harťas šel do světa.

Harťase jsem koupil jako asi pátý majitel s 16tis. km najeto za 29 000kč, pár lidí mi tehdá říkalo, že by takovýho čínskýho šmejda s tolika km nechtěli ani zadarmo..CHYBA!! Je to kvalitní motorka, žádná čínská s..čka. Ze začátku jsem měl akorát problémy se startováním, protože mi to házelo moc malou jiskru, ale stačilo motorku trochu poladit a pár věcí dokoupit a chytá bez problémů. Sice to není žádný drak, pořád je to jen 125-tka, ale nejsem žádnej pirát silnic, takže mi maximálka okolo 110 km/h naprosto stačí.

Devil999
Devil999 napsal 31.01.12 v 21:54

nevím co máš proti yukinám. Ale ten kdo na nich nejel a nebo na nich nenajel nejakou řádku km tak nemůže soudit. Zaráží mne proč tahle firma nebo značka není vůbec známá, když říkáš, že je tak dobrá. Znám od ní jedinou motorku a to je tahle.

Bass
Bass napsal 14.09.11 v 13:19

pěkná mašinka 10b

Krmi
Krmi napsal 17.08.11 v 21:16

Suprová mašinka a jasných 10b at ti šlape suprově a dělá jen a jen radost měj se chlape