Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník Haňula
Vloženo 16.8.2011
Aktualizováno 2.5.2018

Píchlá guma, holé neštěstí

Vloženo: 16.08.2016, Uskutečněno: 15.08.2016, Stav tachometru: 34884 km, Zhlédnuto: 42x

Chtěla jsem včera básnit o tom, jak jsem najela posledních chybějících 270 km a máme tedy s Kymčetem 26 000.. Ale zákon schválnosti mi to nedovolil. Vyrazila jsem na vyjížďku a chtěla pár těch km nahnat. Projela jsem pár vesnic v okolí a projížděla zrovna Šenov, když se za autem přede mnou něco objevilo a já už nestihla hodit myšku. Ozval se dost nepěkný zvuk a já už se v duchu proklínala, že jsem zrovna nedávno frajeřila, že se mi zatím naštěstí nepodařilo píchnout.. Tak už podařilo Zastavila jsem u krajnice a obhlížela pneu. Přední ok, jinak bych šla asi k zemi. Přejdu k zadní, vypadá to dobře a pak najednou vidím tu rezavou mrchu!
Do Motogaráže jsem to měla asi 20 km, tak jsem se rozhodla to dojet a vyřešit až tam. Po cestě jsem si nadávala, že mi gumy vydrží klidně i 4 roky a já rok novou gumu musím rupnout.. Už jsem byla smířená s nákupem nové a vystavením té staré doma jako odstrašující případ..
Naštěstí mě kluci potěšili, že to není tak hrozné a půjde to v klidu zalepit, jupííí!!!
A tak začali tahat ven tu potvoru a nikdo jsme nechápali, co za svini jsem to přejela Díky bohu, že to neprojelo gumou skrznaskrz.. Pneu tedy zalepeno a můžeme lítat dál

Haňula (8) napsal 28.08.2017 v 09:52

Noooo, tak to nasere pořádně teda! Šikovný

elvis78 (133) napsal 28.08.2017 v 09:14

Tys udělala rok starou gumu a já doma o hřebik dvoudenní gumu

Haňula (8) napsal 19.08.2016 v 22:27

Jojo, aspoň tak

Figi25 (59) napsal 17.08.2016 v 09:01

Šílené Měla si fakt štěstí, že se nic vážného nestalo a mohla si dokonce ještě dojet

• Jánské koupele

Poslední zápis před více než rokem?? Uff, jsem ostuda :-$ S Kymčátkem jsem nedávno oslavila šesté výročí a musím říci, že bohužel nám ty kilometry přibývají čím dál pomaleji.. :-| Prostě tak nějak není čas, takže si vy

Vloženo: 28.08.2017
    Uskutečněno: 27.08.2017
  • 5 let s Kymčetem

Dnes je to přesně 5 let, co jsem si dovezla domů tuhle dvácu a nebyl jeden jediný den, kdy bych tohoto výběru litovala. Máme za sebou 26 000 společných kilometrů, neskutečně moc zážitků a nedám na ni dopustit. Je tedy ko

Vloženo: 17.08.2016
    Uskutečněno: 16.08.2016
  • Při západu slunce

Konečně nějaké to volno a hlavně hezké počasí, takže jsem si k večeru stále pohrávala s myšlenkou, že bych se ještě někam projela. V 6 už jsem to nevydržela, navlíkla kombu a jela, jak je u mě zvykem, prostě někam.. :-)

Vloženo: 22.07.2016
    Uskutečněno: 22.07.2016