Honda XL 350 R (1986)

Vlastník Lukio
Vloženo 8.8.2011
Aktualizováno 14.3.2012

První endurko, které jsem měl na papírech!

Tenhle krasavec mě dokázal potrápit, jelikož jsem toužil po motorce s papírama, rozhodl jsem se o výměně CAGIVY za tuhle HONDU, bohužel bylo vše tak pečlivě zamaskováno a nachystáno a já byl natěšený k tomu, že chci prostě moto s papírama, tak jsem se bohužel nachytal.. Po koupi jsem si s motorkou pořádně vyhrál, rozdělal se co se dalo a nahodil nové barvičky, pro přirovnání dávám fota...Zhruba po měsíci to začalo, začal klesat výkon, v motoru začalo něco klepat, olej mi tryskal snad všemi dírami, kterými mohl...Po rozdělání motoru jsem přišel na to, že je motor na vyhození, ventily už téměř neměli hranu, rozvodový řetízek byl vytahaný, píst lítal ze strany na stranu.. Bohužel se mi nepodařilo sehnat náhradní součástky.. Nakonec jsem ji prodal nějakému sběrateli, za krásných 12tísic, za které jsem byl rád, že jsem je vůbec dostal.

zdeenekk
zdeenekk napsal 25.03.16 v 20:53 10b.

krasna byla ja si ji koupil vcera za 20 a sem spokojen jen chci novou lamelu a tesneni pod hlavu kape olej jinak je ok radi krasne a neklepe nic je ok ale nemuzu sehnat dyli nevyte jestli tam pasujou ze xl600r

H4nz
H4nz napsal 09.08.11 v 00:19

ale vzhledově byla fkt pěkná...