Suzuki GSF 1200 Bandit (1997)

Vlastník equir
Vloženo 7.8.2011
Aktualizováno 23.1.2012

Černá jako noc.Co dodat?Je to prostě Bandit.

Zatím jsme ve stadiu drobných ivestic a výměn spotřebních dílů,ale už se nemůžu dočkat až vyrazíme na cesty.Po ZZR mi asi ze začátku budou chybět kapoty,ale snad si zvyknu.Letos se budeme opatrně seznamovat a připravovat na příští rok do Alp a Itálie.

Takže máme spolu najeto nejaký ten kilometr a jak jsem zjistil tak mi kapoty chybí víc než jsem si myslel,takže Alpy a Itálie připadne zas na ZZR.

Ale musím říct že to zas není špatnej stroj,je s ním radost projíždět zatáčky a celkově se na něm dá mnohem líp vyřádit než na trochu nemotorným ZZR.Jen mi dost často chyběl 6-tý kvalt ale díky tomu zas bere líp od spoda.Je to stroj kterej nenechá nikoho v klidu.Z počátku sem si musel zvyknout na vzpřímený posaz ale má to zas výhodu v lepším ovládání stroje.Opriti ZZR má spoustu výhod ale i nevýhod a pokusit se tady všechno vyjmenovat by asi bylo nošením dřeva do lesa.

Tímto zatím končí moje zkušenosti s GSF 1200.

Blahacek
Blahacek napsal 05.03.24 v 21:26 10b.

dva_hrnce
dva_hrnce napsal 12.12.11 v 23:26

Pěknej loupežník, až si zvykneš na vítr, tak to bude v pohodě

bynalli
bynalli napsal 17.10.11 v 18:04

Kníže temna!

manxt6
manxt6 napsal 21.08.11 v 23:18

černá!ten rám! hustá kombinace!super!ale oproti ZZR to pojede hustě od 4000.řekl bych že budeš spokojen.

equir
equir napsal 12.08.11 v 20:41

No asi nepotahá .ZZR bylo výkonově trochu někde jinde takže jistou praxi už mám.Asi to moc nepojede,nemá to kapoty takže nějaká palba nehrozí.