Honda XL 1000V Varadero (2002)

Vlastník Vlčák_cz
Vloženo 7.8.2011
Aktualizováno 20.6.2017

Je to tedy fakt bezva cesťák ten Varan.Velká silná motorka s výborným zátahem.

První dojmy - je ok

Po roce ježdění na Transalpovi jsem chtěl něco silnějšího. Protože jezdíme s baťůžkem dlouhé výlety a dost naloženi,vybíral jsem mezi Varaderem a V-stromem.No ale Honda je Honda a po svezení jsem měl úplně jasno.I vzhledově je mi Varan blíž.A čtyři dny po koupi jsme jeli na motodovolenou po ČR.Najeli jsme něco málo přes 1600km. a na seznámení to bylo ok.Varadero šlape jak hodinky.Jsem prostě nadšenej.K dispozici dost síly,boční vítr varan ani nevnímá a hlavně perfektní brzdy.Sedlo je předělané a tak dlouhé cesty nejsou vůbec žádný problém.To jsou zatím první dojmy.

Lubos92
Lubos92 napsal 18.07.13 v 13:49

Pěknej stroj .

Parťák
Parťák napsal 01.10.12 v 08:20

Nazdárek Vlčáku, no stroj úžasnej. Skvělý výběr. Hondička je prostě Značka Jinak dávám 10b. Pozdravuj batůžek Přeji hodně kilometrů bez problému a šťastné návraty domů.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 17.09.12 v 08:17

Zdarec Vlčáku,
sedlo vypadá na Ještěroj fakt dobře. Asi o něm taky zapřemýšlím. Zatím nám slouží klasika. Měj se a vždy šťastnou domů!

Mar_ty
Mar_ty napsal 16.09.12 v 20:23

díky ti,i ty super výběr a jasně za 10b at slouží a hodně štastných km..a ve zdravý!!

tompet
tompet napsal 14.05.12 v 08:00

krásná, rozhodoval jsem se stejně jako ty, ale nakonec obráceně pro Stromečka , 10 bodů