BMW K 1200 LT (2006)

Vlastník skinser
Vloženo 6.8.2011
Aktualizováno 21.8.2016

Prostě moje brambora s lepším ksichtíkem než předcházející model

Motorka koupena od BMW Niederlassung Chemnitz - SRN

První dojmy - Prušáci to mají prostě spočítaný, je to polikač kilometrů nebo vlastně žrout kilometrů. Při jízdě člověk zažije takový komfort a pohodu, kterému se těžko něco vyrovná.

Motorku bych doporučil pro - Pro dospělý kluky a pro cestování ve dvou

Doplňky na motorce - Interkom od firmy Baehr pro LT, navigace Zümo 550, bluetooth.

Už jsem využil služeb (cca 4 roky)této motorky s rokem výroby 2000 a po prodeji v roce 2010 a roční přestávce jsem znovu hledal motorku, která mne osloví. Zjistil jsem, že není nic lepšího pro cestování ve dvou, než zase tento model. Prostě funkčně a účelově je to top... Jinak je v chrompaketu, mezi kalasické věci patří výsuvný přední plexi, vyhřívaná sedla a rukojeti, tempomat, integral ABS (propojení přední a zadní brzdy), cd/rádio, osvětlení podvozku, elektrický stojánek, centralní zamykání, imobilizer s alarmem, interkom od firmy Baehr pro LT, navigace Zümo 550, bluetooth.

dannj
dannj napsal 15.07.12 v 21:03

moc pěkná

dandus
dandus napsal 21.08.11 v 22:07

Zdarec kolego,jj nějakou fotečku by to chtělo.Jinak přeju hodně kiláků bez nehod

Mira-KT
Mira-KT napsal 12.08.11 v 09:05

Zdravim do Chomutova a posílám velkou gratulaci ještě nějakou fotku by si to zasloužilo jinak motorka od tebe šlape jak má bez jediné závady, jen s jedinou změnou a to je více jak 19tis km + tak až budeš zase omlazovat, dej vědět jinak hodně šťastných kilometrů