MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník Vejvi
Vloženo 5.8.2011
Aktualizováno 28.8.2011

Vloženo: 29.08.2011, Uskutečněno: 29.08.2011, Zhlédnuto: 5x

Tak sem pomalu začal vytvářet motorku k obrazu svému. Začal jsem s úpravou předního blatníku do trochu sportovnějšího vzhledu. Udělal jsem si z kartonu šablonu a vystříhl to normálně nůžkama na plech, bylo to sice trochu na dýl a takový kostrbatý ale pak jsem vzal flexu, brusnej kotouč a vše krásně zabrousil. Ještě to dám trochu níž až tam budu dávat tu novou gumu. Myslím že to vypadá skvěle.

Dave-SV (0) napsal 29.08.2011 v 22:15

Dobřé Jsem zvědavej na živo...

• Nový kabát hotov

Tak a MZ je konečně nastříkaná a připravená na sezónu. Myslím že ten kontrast bílé a černé jí velmi sluší. A co je super, ještě sem nikde na bílou MZ nenarazil. Takže se dá říct že je jedinečná :-D Foto zatím mobilem a p

Vloženo: 07.04.2012
    Uskutečněno: 07.04.2012
  • Po zime do noveho kabatu

Prez zimu jsem z mz sundal vse co se dalo. Dokonale vse vycistil a zacal s brousenim na prelakovani na bilo cernou barvu, blatniky na cerno a kastle a nadrz na bilo..Doufam ze to bude vypadat skvele. Hlavne aby to uz byl

Vloženo: 22.03.2012
    Uskutečněno: 22.03.2012
  • První vyjížďka, První Motosraz Lužany

Tak jsem konečně motorku vyndal ze servisu. Měl jsem rozhašenou elektriku a všechno potřebovalo nějak seřídit, taky jsem dal dolu tu příšernou zadní mitasku a dal tam trochu sportovnější. Předek je taky v pořadí, jen je

Typ: Sraz
    Vloženo: 28.08.2011