renocar_unor

Aktualizováno 8.11.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

Johny_R napsal 03.01.23 v 14:33

context: Díky moc, teď s novým motorem a elektrikou to bude jen o radosti. Chtěl bych zkusit zase delší cestu, tak jsem na to zvědav. Hodně šťastných km i tobě.

context
context napsal 03.01.23 v 13:53 10b.

Krásny pionýr, přeji hodně najetých km bez nehod a hlavně, ať ti dělá jenom radost

Bači
Bači napsal 03.03.13 v 15:15 10b.

Pincek, stroj mích začátků. A nejen mích. Asi jen z nostalgie jsem ho nikdy neprodal a stojí mi pořád v garáži jako vzpomínka jak jsem před 16 lety začínal.. Ten tvůj je opravdu v perfektním stavu, ať ti slouží věrně. Vypadá fantasticky..

fichtlrider
fichtlrider napsal 29.11.11 v 21:07

teda ta je fakt pěkná přesně takhle chci jednou udělat tu moji 10b

Johny_R napsal 05.08.11 v 09:47

pulnocnidemon: Díky. 650 je fajnová motorka, která po nějakém "drobném" odladění šlape do roztrhání pneumatik. Taková fichtlová úchylka je parádní a rozhodně se nemá léčit či jinak potlačovat. Ať ti dělá radost celé tvé stádo, které se třeba ještě rozroste..?
Daviiido: Díky, ještě to není tak dokonalé jak bych chtěl, ale jsem rád, že se líbí. Tvůj výlet musel být super a doufám že bez nějakého Jawení. Já jsem zatím jel max. 30km v kuse, ale počítám, že se na nějakou delší okružní jízdu vydám také. Zatím se zdá že vše šlape jak má, tak se není čeho bát a hurá do světa! Ať ti to jezdí i nadále v klidu a pohodě.

Daviiido
Daviiido napsal 04.08.11 v 17:59

Tak tenhle fíkajs je opravdu luxusní...já na fichtla taky nedám dopustit, včera jsme na něm s přítelkyní ujeli 248 km českem, polskem a německem...

pulnocnidemon
pulnocnidemon napsal 03.08.11 v 15:08

Tvoje Jawa 650 je parádní, tichá závist.
Fíky mám v garáži aktuálně 4, jsem na ně úchylnej. Je to super motorka a i když víc nejezdí než jezdí, nedám na ně dopustit. Tak ať ti ty Jawky jezdí

Johny_R napsal 03.08.11 v 11:24

pulnocnidemon: Ač je Trabi mé oblíbené vozidlo, tak ho nevlastním. Bohužel. Myslím, že by mě doma asi už někam hnali...

pulnocnidemon
pulnocnidemon napsal 02.08.11 v 15:59

Paradni oblecek, Trabanta nemas?

Johny_R napsal 02.08.11 v 09:08

aikon1 - To víš, už je to tady. Okupace, zabavení techniky, která by mohla ohrozit probíhající invazi. Takhle bude důkladně prostudována a použita proti svým tvůrcům. Třeste se!

aikon1
aikon1 napsal 02.08.11 v 09:03

Hotový němec na českém stroji - dobrý