Honda XR 125 (2003)

Vlastník Pixmar
Vloženo 30.7.2011
Aktualizováno 31.7.2013

Vloženo: 27.12.2012, Uskutečněno: 27.12.2012, Stav tachometru: 30460 km, Zhlédnuto: 25x

Jezdit se nedá takže šupem do garáže!
Jedna z věcí která se vyskytla na motorce je plexi, je to už druhej pokus a je to jen na zkoušku ... spíš je to jen taková vzhledová věc :)
Dále jsem byl nucen udělat nástavce na kryty rukou- když je chladno tak prostě hodně táhne na ruce a hezký to neni, proto jsem udělal takovouhle jednoduchou úpravu která travala tak půl hodiny, neříkám že to vypadá kdoví jak super, ale účel to splní.
K vánocům dorazila nová rozeta a řetězové kolečko (rětěz není tak starý a je na tom ještě dobře takže tam zůstal). zároveň jsou tu i nové pakny na zadek, nevím proč, ale předtím jsem tam měl EBC .. 5x jsem na to natvrdo šlápnul a bylo po nich ... nehledě na to, že se potom vymačkali do paken drážky a pak se ani brzda nevracela a tak doufám, že už to teď bude lepší
Při tom sundavání kola přišla na řadu i pneumatika od Pirelli kterou už jsem měl doma ta 3 měsíce připravenou

• Prodej

Tak a je to tu :( musel jsem se se svou láskou rozloučit :´-( -- 28.7.2013 -- Tak hlavně ať slouží ;-) fotky jsou z posledního výletu ;-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 28.07.2013
    Uskutečněno: 28.07.2013
  • Vyjížďky kolem komína

Fotky z ježdění po okolí, ... přeci nesměj chybět když se dělá tak krásně :-DD

Vloženo: 08.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • Silvestrovská

Poslední výjezd v tomto roce ... asi jen cca 30km, z toho tak 10 - 15 enduro :-DD

Vloženo: 31.12.2012
    Uskutečněno: 31.12.2012