Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník Koax
Vloženo 28.7.2011
Aktualizováno 25.11.2013

Můj zánovní stroj pro opakovaný začátek po asi sedmi letech. Doufám, že nedopadnu podobně, jako tenkrát :)

První dojmy - Po úpravě nastavení, vyřešení pár drobností po minulém majiteli a teď i po výměně gum je to super stroj. Motorka ze začátku moc padala do zatáček, ale to vyřešila výměna gum. Připadá mi, že má líné brzdy. Brzdí to, ale třeba v porovnání s Fazerem je to bída.

Letos dostala nový lak, pár doplňků a nové obutí Pirelli Angel ST. Mám úplně jiný stroj. Poprvé mám nové gumy a ten rozdíl je obrovský. Teď už jenom doufám, že nový lak bude dlouho jako nový :)

Moto jsem koupil lehce pobouchanou, ale jen díky tomu jsem dosáhl na 650, jinak bych skončil u 600. Za 5000 se opravily funkční věci a hurá jezdit :) Kosmetické vady nechávám na zimu, stejně už mi na to po nákupu nezbyla ani koruna.
Motorka šlape bezvadně a moc si užívám moto po tolika letech.
Po prvních výletech (Balaton, Mariazell a něco kolem komína) můžu doplnit pár detailů. Četl jsem od dost lidí, že je z bandita bolí zadek, nechávají přešít sedlo atd. Mě se to naštěstí netýká. Po 600km za jeden den mě nebolelo nic. Jenom jsem se smál skuhrajícím kamarádům :)
Cestování po dálnici je dost utrpění, ale s tím jsem docela počítal. Do 150 je vše v pohodě, 150-180 se pořád dá, ale už je to celkem hukot. No a nad 180 už je to dost zlo, ale aspoň mě to nutí se krotit.

Po třech sezónách společných zážitků šla do světa. Najezdili jsme spolu přes 16000km a nikdy nebyl problém, kromě toho, když jsem si ji jednou hodil na palec :)
Tak ať dobře slouží i dalšímu majiteli.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.08.11 v 09:43

Suuupprrr

Pája13
Pája13 napsal 31.07.11 v 16:30

Hezká . Tak opatrněji,ať ti vydrží déle. 10 bodů.