Jawa 250 Travel (2008)

Vloženo 25.7.2011
Aktualizováno 8.3.2012

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Jawa Californian OHC v Českých motocyklových novinách.

V ČMN vyšel článek o mojí motorce s optimistickým závěrem. Opis článku najdete na mých stránkách: www.jawatesty.cz

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.10.2011
    Uskutečněno: 29.09.2011
  • Melechovský okruh

V pátek 19.8. jsme vyrazili s manželkou do Ledče nad Sázavou na "Melechovský okruh" . Tentokrát už s funkčním počítadlem kilometrů. Vyjížděli jsme za světla, ale cestou padla tma. Světlo svítí pěkně, ale co je fakt skvěl

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.09.2011
    Uskutečněno: 20.08.2011
  • Tlačítko ovládání digitálního ukazatele

Dnes jsem se dostal k montáži tlačítka ovládání digitálního ukazatele (celkové kilometry, denní kilometra, čas jízdy, možnost nastavení průměru kola). Vybral jsem drobné kulaté tlačítko a umístil ho do pravého sdruženého

Vloženo: 16.08.2011
    Uskutečněno: 16.08.2011
  • Svíčky Brisk

Preventivně jsem vyměnil svíčky a spíše z národní hrdosti použil české: BRISK NAR14YC. Časem přidám jak se chovají a co vydrží.

Vloženo: 10.08.2011
    Uskutečněno: 12.08.2011
  • Ukazatel ujetých kilometrů

Už když jsem Jawu koupil, nefungovalo počítadlo najetých kilometrů (digitální). Dnes jsem se rozhodl, že se na to pořádně kouknu. Rozdělal jsem celé budíky a prohrabával se elektroinstalací. Od svazkz přístrojů by vyvede

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.08.2011
    Uskutečněno: 07.08.2011
  • Jawa ČZ sraz Vrábče

V pátek odpoledne jsem se vypravil na Jawa sraz ve Vrábči u zastávky. Přez Benešov, Tábor a České Bududějovice. 180 km v pohodě za slunečného počasí. Při 100 km/h to točí 8000 ot. za minutu a to se mi nelíbí. Určitě to z

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.08.2011
    Uskutečněno: 05.08.2011
  • Návštěva TK Moto s problémem

Vyjel jsem si jen tak odpoledne a rozhodl jsem se, že se podívám do TK Moto, kde mi před lety ladili Jawu 640 Sport. Než jsem tam dojel, přestala mi motorka jet. Nechtěla chytit. Tlačil jsem ji do Odolene Vody, kde mi sy

Vloženo: 03.08.2011
    Uskutečněno: 03.08.2011
  • Výlet k rybníku

Vyjeli jsme si s manželkou jen tak k rybníku. Koupání, piknik, vínečko, .. Když jsme seděli na dece u rybníka a koukal jsem na Californiana, připadal jsem si jak v sedmdesátých letech. Jede to bezvadně a ten zvuk.

Vloženo: 03.08.2011
    Uskutečněno: 02.08.2011