Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník Neger
Vloženo 20.7.2011
Aktualizováno 24.7.2019

Agresivní výraz ve tváři CBR, klasická trikolora, působivý hliníkový rám, počítačem řízeným vstřikováním PGM-FI, které zahrnuje i automatický sytič.

První dojmy - ...

Motorku mám ani ne týden a jel sem na ni dvakrát, takže zkušeností není opravdu mnoho, můžu jen říci že oproti Jawa 350 je opravdu raketa.

Dost mě překvapila lehká ovladatelnost, pěkně dávkovaná reakce na plyn, docela mi i sedí průběh výkonu(zatím) a samozřejmě brzdy sou parádní v porovnáním s tím na čem sem jezdil. Další věc, která mě jako u supersportu překvapila je docela dost místa pod sedadlem spolujezdce. Celkový dojem u motocyklu je, jak bych to jen řekl, takový uhlazený . Prostě Hodna.

Po první sezóně je tu nová. Bohužel fároše se položil ale přes zimu dal do kupy, zvládnul sem to sám celkem, takže nic vážnýho. Za origo blinkry jsem dal mini v carbonu. Zadní podsedadlový plast je též v karbonu potažený - moc pěkná práce a sehnal jsem ho celkem levně. Potom jsem přidal padací protektory od Rutana - tvar gatling s duralovým kroužkem v černé. V nové sezóně už jsem něco málo najezdil ale jezdim opatrněji a teprve si zas po zimě zvykám. Pro mě ale motorka parádní a ještě chvíli v garáži zůstane!

lukaR1
lukaR1 napsal 20.01.12 v 14:12

PEKNEJ FAROŠ

Sphere
Sphere napsal 25.08.11 v 16:39

fároš jak fároš..na r.v. nesejde, 10b a pěkně to pojede

Neger
Neger napsal 16.08.11 v 23:12

musí se s rozumem ale máš pravdu že je to rozdíl , jinak dík

kylian
kylian napsal 14.08.11 v 07:36

Peknej kousek, ikdyz bych rekl, ze po Jawe docela skok. Ale at slouzi a vofafrne, sice starsi model, ale umi bejt taky zla.

Romn
Romn napsal 25.07.11 v 12:51

jo pěkna jezdi opatrně umi dost rychle vystřelit