Triumph Speed Triple (2004)

Vlastník Martyp
Vloženo 20.7.2011
Aktualizováno 2.9.2013

Černočernej Anglán, kteryho jsem hrozne dlouho chtel...A pokazdy kdyz na nej sednu roztahne mi hubu od ucha k uchu..

První dojmy - ...po prvních asi sto metrech a to i na prašný cestě mi bylo jasný, že to je to co "potřebuju"...

Tenhle bike se mi libi snad odjakzvia,takze o lasce na prvni pohled se tu asi vylozene mluvit neda...Zato o lasce na prvni nadlabnuti, na prvni zarazeni kvaltu a na prvni rozjezd..Po par stovkach metru jsem vedel,ze to je to,co chci a co mi da radost z jizdy..I kdyz to,ze jsem ho poridil,byla hooodne velka nahoda a slatanina.. :)
Po Triplech jsem koukal uz na jare,ale moc jich nebylo,nebo byly drahy..Tak jsem si rikal,ze si na Tripla jeste nejaky patek (rok) pockam..Tak jsem koukal po jinejch bikach a vybiral..A rekl si,ze zkusim neco "univerzalnejsiho" a do vyberu padla Multistrada...Tak jsem se v nedeli 17.7. vydal na ni podivat..Majitel (Sete) hodne pohodovej clovek,byla s nim normalni rec atd..Navic mel pro sebe v garazi jeste tohohle krasavce a to jsem nemel videt.. :) A tak slovo dalo slovo,zakecali jsme se na nakou tu hodku a cele se to zamotalo tak,ze jsem si vcera odvezl misto Italky Anglana.. :) A jsem stastnej..
Vim,ze jsou to dve totalne rozdilny motorky,takze si nekdo muze rikat,ze jsem blazen,ale diky tomuhle jsem zjistil,ze motorky typu Strady mi nejak nesedej jezdecky,potrebuju bejt niz.. :)

19.7.2011
Mame za sebou prvnich 100km, v kombinaci okreska,dalnice i mesto a proste dokonalost..motor sametove jemnej,kdyz se s nim tak zachazi,ve meste si necha libit i nizky otacky,neskube..Na okresce pada do zatacek sam a na dalnici se umi rozjet.. :)
A ten zvuk kterej vychazi z ladaku od BOS..!?!?!?! %-)
Jak jsem psal na zacatku,pokazdy uz jen kdyz k nemu jdu,mam hubu jak banan od ucha k uchu..

29.7.2011
Tak konecne prihlaseno a vikend se blizi,tak doufam,ze pocasi bude prat..
Jinak po nedeli budou doma CNC packy,tak je hnedka jak to pujde,nahodim.. ;)

3.8.2011
CNC packy uz jsou doma..

4.3.2012
Behem zimy jsem jeste udelal tangpad, kterej az bude tepleji, lipnu na nadrz a pak uvidime,jestli se mu tam zalibi,nebo ne.. ;)

28.5.2012
Tak jsem si udelal radost a poridil novy zrcatka.. ;)

2.9.2013
Tak Tripl má ode dneška nového majitele..Nechť mu dělá stejnou radost, jako mně..!
Let's go for 1050...?

Sete
Sete napsal 02.09.13 v 19:38

Jsem zvědav na tu novou fešandu!

Martyp
Martyp napsal 12.08.13 v 16:21

I já dík!
Jasně, jedu, tak se doufám potkáme.. ;)

Petta
Petta napsal 08.08.13 v 16:33

No nazdar pane.. Dík za komentář, ten Triple je fakt pěknej. V černý to nemá chybu..
Jedeš na sraz do Žamberka?

Sonicspeed
Sonicspeed napsal 20.07.13 v 14:46 10b.

Gatwick
Gatwick napsal 28.06.13 v 08:11 10b.

Speed v cerne byl take v mem hledacku..