Jawa 250/353 Kývačka (1958)

Vlastník bower
Vloženo 18.7.2011
Aktualizováno 18.7.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

bajty
bajty napsal 27.10.17 v 21:19 8b.

parádní strojovna

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 17.12.13 v 12:05

Krasavice dat ji po technicke strance do kupy a nechat takove strašidlo.

Jawa_speed_
Jawa_speed_ napsal 28.02.12 v 20:03

Pokud není zádrhel v penězích tak určitě renovovat a jinak 10b za originál a krásný stav

franco83
franco83 napsal 26.12.11 v 18:40

krásnej stav.. uplně cejtim jak to voni a ten starej benzin v ní ) super... určitě renovovat, jestli mas penize. je to mezityp s těma zajímavejma prsíčkama, tech neni moc.

Dolin
Dolin napsal 20.07.11 v 22:57

bower : Já su za dva

Crawly
Crawly napsal 19.07.11 v 20:43

Já bych šel do renovace! Ovzlášť tyhle stavy vytažené z hnoje mám moc rád. Ráfky a fejfuky by jsi kupoval i kdyby byly s liškou a natřené stříbřenkou!

bower
bower napsal 19.07.11 v 11:43

No je to přesně jak jsem čekal půl napůl,renovovat-nerenovovat

MimoCZ
MimoCZ napsal 19.07.11 v 06:25

Sbirku mas peknou a tohle muze byt cestny kousek.

-Jandys-
-Jandys- napsal 18.07.11 v 22:48

čusek,viděl jsem že už něco málo máš-tak to asi i znáš,pokud jsi velký fanda a nevadí ti utápět do toho nemalé výdaje které se za čas zůročí tak říkam "zrenovuj"Tp a spz se pořád dá nějak zařídit,nebo hlásit jako veterán pomocí klubu.Pokud se na to finačně a časově necítíš tak to prodej nebo aspoň nech na díly a kup jinou k tomu,co má doklady.Však to nakonec nemusí být hotové do měsíce,taky přeji hodně ůspechu

Narmex
Narmex napsal 18.07.11 v 22:14

Zrenovuj to,přeju ti hodně štěstí...

Dolin
Dolin napsal 18.07.11 v 21:58

Nevidím NIC co by nešlo optravit, repasovat a nebo jinak poštelovat!!Kolena, výfuky, ráfky nové, chromy udělat. Plechy vyvařit...
Zrenovovat!!! Nebo ji prodat tak jak je (to jako mě...muzeum se jim už staví...)
ZP jiný nebo čísla jako na té zadní a jen přehoď značku!

JEN NE NA DÍLY!!! TĚCH JE PŮNÁ PRD...BURZA

Mrkni na moji ČZ 125/453 - tak jako ta tvoje a fčilek je už po STK a frčí jak,..pionýr no,.je to 125

vwkafer
vwkafer napsal 18.07.11 v 21:41

Za sebe radím ji zrenovovat. Viz Elstrem. A jak píšeš, že je asi odhlášená - ať ti pán napíše plnou moc a dojdi se zeptat na Registr (třeba odhlášená není ).

caue
caue napsal 18.07.11 v 21:16

Určitě renovovat! Krásná nálezovka v původním stavu, škoda to TP, tak dát na veteránský čísla nebo sehnat jiný TP

PajaZR
PajaZR napsal 18.07.11 v 20:22

Přesně jak píše czm175 Kývaček bez papírů je bohužel milion!!Ale zase s TP a v původním stavu nesehnatelné

czm175
czm175 napsal 18.07.11 v 20:15

za mě určitě nerenovovat, kejvačku která nemá papíry jedině na díly.

StormCZ
StormCZ napsal 18.07.11 v 20:02

jestli jí nechceš tak jí koupím hned :D :D

elstrem
elstrem napsal 18.07.11 v 19:55

Zdravím,za mě určitě renovovat.Tyhle stodolovky,jsou úplně nejlepší motorky k renovaci.Většinou bejvajmjak ta tvoje kompletní.Motor bys stejně dělal,ráfky,výfuky bys stejně dal nový a rezavý blatník,není zas takový problém.Jinak ti gratuluji za pěknej kousek.Za mě renovovat.

PajaZR
PajaZR napsal 18.07.11 v 19:53

Je sice bez zásahu kutila ale je zrezlá dost A pokud nemá TP tak bych do toho nešel.Kup radši nějakou s TP a tuto nech na díly.