Honda CBR 500 (1990)

Vlastník Warin71
Vloženo 12.7.2011
Aktualizováno 12.7.2011

Stará dobrá škola, motorka, která si zaslouží pozornost, lásku a péči.

Čtyřválec dělaný pouze pro rakouský trh. Pár se jich dostalo převozem k nám. Velmi mě překvapil kompaktní ráz motorky, jednoduchost, síla a spolehlivost. Samé klady. Jediným výrazným záporem je asi jen to, že když se chce řidič dostat k baterii, lékárničce a dalším věcem, musí klíčem nejprve odmontovat matku na každém boku sedla.Jinak dálkové cesty absolutně ve dvou v pohodě, velmi pohodlný pozez pro řidiče i spolujezdce. Protože mám rodinu, domácnost, auta a ještě jednu čz 125, kterou dělám, jsem i trochu limitovaný. Naposledy jsem měl MZ ETZ 150, byla to tak trochu srdeční záležitost. Nyní, když jsem opět prahnul po dvou kolech na projížďky s manželkou, jsem natrefil na velmi dobrou prodejní cenu Hondy CBR 500f, navíc od pětatřicátníka, který o ni pečoval. Vyměnil baterii, řetězovou sadu, rozetu, lamelu na spojce, rozvoďák, brzdové destičky. Jak jsem na motorku sedl, ihned jako bych byl její součástí, nebo ona mou. Zkrátka láska na první pohled. Nepotřebuji silnější, nechci trhat asfalt, ani lovit, splnila mé očekávání, cesty na ní jsou velice příjemné a navíc i po létech je velice atraktivní. Kdo na ni narazí a osloví ho, neváhej a jdi do toho, nebudeš litovat.

fafa1
fafa1 napsal 04.10.11 v 22:49

Jsem moc rád že moje bývalá hondička je opět v kurzu. Doufám, že jsi s ní spokojený. čau Fanda. bývalej majitel.

Big.One
Big.One napsal 12.07.11 v 11:45

Zajímavě udělané fotky . A moc jich na silnicích nevídám. A už vůbec ne v tak hezkém stavu jako ta tvoje .