Jincheng JC 100 - 7 (2008)

Vlastník Spotter.w.m
Vloženo 8.7.2011
Aktualizováno 17.7.2011

Jak všude píšou je to nejmenší motocykl z rodiny chopperů.

Tak jsem prodal Simsona a řešil jsem co koupit dál. A jednou jsem zahlídl jet tuhle motorku a zaujala mě svým vzhledem a docela pěkným zvukem. A tak jsem si řekl co vymýšlet když tu motorku chci jen na 2 roky na ježdění do školy. Tak že motorku jsem koupil chtěl jsem sice černou ,ale byla jen stříbrná no co na barvě nesejde.Rok výroby je 2008 ale do provozu šla až 2009. Teď mám najeto necelých 5 tisíc km a můžu říct že jsem koupí neudělal špatně ,motorka má pěkný odpich a jede kolem 105km/h a je spolehlivá. Za celé 2 roky co stroj vlastním jsem měl jednou zasranej karbec to jsem vyřešil filtrem taky jsem píchnul a taky mi praskl držák motoru protože tam číňan šikmookej hodil padáka takže sem to dal na reklamaci rám mi převařili tigem a přestříkali. Takže je zas všechno ok. Motor má licenci od Hondy a taky věřím že je snad nezničitelný protože ho montují do hodně motocyklů ,ale jak už to bývá je to jen stovka i když to jede stejně jak 125ka tak mi to už přijde slabý. A tak motorku prodávám a už se poohlížím po silnější.