Yamaha TZR 125 (1999)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 31 záznamů

pasini
pasini napsal 04.09.12 v 18:26

Co se tyce toho pistu urcite bych lil jiny olej!!Kup bud MOTUL ale 710 ta je plne syntetická nebo ja jezdim na MOTOREX SYNT POWER 2T fakt spicka!!!A co se tyce otevreni zkus se zeptat ondry Hojkmana ma stranky WWW.apriliatech.cz delal uz i TZR poradi ti!!!

KOLORADO
KOLORADO napsal 12.09.11 v 22:14

Máš taky krásku jako já xD jenom bych ti vyčetl to světlo! a měl by si tam hodit modernější zrdcátka a LED blinkry :) to přesně se chystám udělat já :)

kubca28 napsal 12.07.11 v 10:15

Higienik-->To já vím...

Hygienik
Hygienik napsal 12.07.11 v 06:37

tím,že odstraníš přívěru to rozhodně neotevřeš něco o tom počti

Fullgas1
Fullgas1 napsal 12.07.11 v 00:02

Urcite vymen tu retaz, na nej dokazes stratit az 5% vykonu co u 125 je dost, dbaj na spravny tlak pneu a cisty vzduch filter.

Ondrasher
Ondrasher napsal 11.07.11 v 19:55

ano mas pravdu kazdej nejak zacinal ale nemusis psat nektery veci k motorce o kterych nic nevis..jako ze na 100oktanovej benzin ti to pojede lip..těch 135 je maximalka akorat jiny rok vyroby u tzr ti napiše 170 i kdyz jedes 130..ty mas jen presnejsi tacho..jinak abych ti odpověděl na tvou otazku..od spoda ti 2Taktni 125ca nepojede..tvoje moto je na 99% plně otevřená a i kdyby nebyla tak tam privera musi zustat jinak by to nejelo...realnych 170 jede jen Aprilia Rs 125 a Cagiva Mito 125

DMC.motobiker napsal 08.07.11 v 21:34

kubca28> Tak to nevím , ale ještě k tomu tachu - ona ta nepřesnost pak s vyšší rychlostí narůstá , v normě je dejme tomu nějakých 5% - tzn. při kile máš reálnou rychlost 95 Km/h , což by bylo ještě fajn... Ale bejvá to horší , u starších Suzuki mám vyzkoušeno, že při 130 Km/h na tacho je reálka jen nějakých 105 Km/h! Takže když na tom pak jedeš 250, tak tam máš ve skutečnosti jen nějaký dvě kila!

Diegow napsal 08.07.11 v 18:54

mě TZR jela 150 na 5tku a 6tka už se nechytala ... jenom z kopce, a to šla krásně na 170

kubca28 napsal 08.07.11 v 18:49

DMC.motorbiker> Máš pravdu,každý tachometr ukazuje o něco více. U někoho více,u někoho méně.Já mám odzkoušený že mi to měří asi o 5km/h více. Měřim to u nás na místnim radaru.Víte co pánové,abych řekl pravdu tak já opravdu nevím jestli to otevřený mám nebo ne. Chlap v prodejně mi řikal že to otevřený je ale prostě víc jak těch 135 z toho nevyždímu...Nevíte jak to laidským okem poznam?

DMC.motobiker napsal 08.07.11 v 15:13

kubca28> Smutná pravda je, že kolem těch 150ti jezdí běžně až pětistovky , i když na tacho bejvá i u nich většinou víc... Japonci a malorážky v tomhle totiž dost často lžou! Jinak máš pravdu, otevřená Aprilka RS125 prej jezdí přes 160 - kámoš mi dokonce tvrdil, že mu to jezdí prej až 180! Ale pak jsme to vyzkoušeli na dlouhé rovince z kopce, kde to dřel na max. a byl na tom opravdu zalehlej jak to jen , a víc jak 140 Km/h u mě na tacho (Monster 600 kterej nejede ) na tom fakt nedal , tak nevím čemu mám věřit?!

O jeho zrychlení raději pomlčím úplně...

kubca28 napsal 08.07.11 v 14:49

Daniel cz----> Ja si taky myslim že 170 je moc... I když Aprilky lítaj 170... Lidi jsou hovada a nechápu proč mají potřebu lhát

kubca28 napsal 08.07.11 v 14:28

Ano pravda že moto zatím ještě moc nevím,mám jí sotva měsíc...Ale každý jednou začínal,i vy jste jednou začínali a proto se radši radim než něco udělám.Jinak k tomu řetězu,myslíte že bude stačit tenhle? http://www.wemoto.c..._-_Kyoto_Heavy_Duty/ Nebo mám radši koupit tento DID? http://www.wemoto.c...nd_Sprocket_Kit_DID/ Já bych řekl že ten DID bude lepší...Jinak pro Ondrasher--> To co ty píšeš o tý přívěře a otáčkách to já dávno vím...Jen jsem se ptal jestli to může být otevřený a přívěra může zůstat nebo jestli musí jít pryč...Na to mi odpověděl Skalda82.Jinak když tu přívěru dám pryč tak se mi to bude více ničit nebo ne?Samozřejmně že bych chtěl aby mi moto zabíralo už hezky od spoda...

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 08.07.11 v 13:57

Uživatelé si klidně můžou psát, že jim to jede 200. Většina lidí tady u 125 (Hlavně 4T) píšou nesmyslný rychlosti.

Ondrasher
Ondrasher napsal 08.07.11 v 12:29

řetězovku kup novou..o moto moc nevíš..motorka do 7000ot nejede a potom začne jet..a to je díky přivěře..kdyby si ji neměl tak to jede i v 10000ot jako kdybys tam měl 3000ot..a 170tzr nejede..to tam mají kluci napsaný pro to aby se pochlubili že jim to jede jak 6tka ale to neni pravda..tzr jede tech 150 max..jinak na 125cu to jede paradne malymu cbr ujedes jak nic..radsi zacni šetřit a dej moto do kupy

Skywalker
Skywalker napsal 08.07.11 v 11:37

řetězovku kup novou, na tomhle se nešetří.

Diegow napsal 08.07.11 v 10:32

moje jela jen na 95 Teda tam u nás... Když sem tam nalil 98 , tak sem musel roztlačovat a roztlačovat

kubca28 napsal 08.07.11 v 09:38

Skalda82 Díky moc,to jsem potřeboval slyšet! :)
Diegow-Opravdu nechápu proč by to nemělo na 98 ject Čím více oktanů,tím to přece jede lépe,je to šetrnější k motorce a máš nižší spotřebu. Takže podle mě kdybych tam lil 100oktanovej benzín tak udělám ještě líp...Např bráchova Škoda Octavia RS jede jenom na 100oktanovej benzín...

Diegow napsal 08.07.11 v 08:36

Pěknéé TZR .. teda až na to přední světlo jinak N98 tam necpi (nejspíš ti to na tom ani nepojede) ... moje TZR byla dosti citlivá a neměla ráda třeba benzín s OMV. Jinak je to nadmíru spolehlivá motorka , tk si jí uží

Skalda82
Skalda82 napsal 08.07.11 v 07:45

Mrkni sem http://www.dt125.cz/servis/odskrceni.html

Skalda82
Skalda82 napsal 08.07.11 v 07:42

Přívěru tam radši nech Respektive otevřít neznamená odstranit přívěru!

akrap97
akrap97 napsal 07.07.11 v 23:47

kubca28 napsal 07.07.11 v 23:42

Díky za rady :) Tak hold budu muset šetřit na novej řetěz,rozetu i pastorek Jinak ten olej tam leju tu 510...Jinak tady v databázi jsem našel nejméně 3 uživatele kteří píšou že jim to jede 170...Ještě jedna stupidní otázka...Když má motorka přívěru tak může být otevřená nebo to jde když se to otevírá tak se musí dát pryč i přívěra? Tady v tom jsem fakt neznalec,děkuji za odpověd

Daniel_cz
Daniel_cz napsal 07.07.11 v 21:48

Pokud je to Motul 710, tak ten je hodně dobrej. 170 bych řek, že TZR nejede,ale 150 bych věřil. Pěkná.

DMC.motobiker napsal 07.07.11 v 21:43

S tím řetězem - tady už nepomůže ani svěcená voda , ten je prostě KO a jedinou možností je jeho výměna... A nejen řetězu, ale i rozety a pastorku... Což už ale není takovej ranec navíc... On totiž když je vytahanej, tak už bude pomalu přeskakovat přes zuby , a to dokonce i po jeho pokrácení bohužel... Vím o čem mluvím , také jsem ho na své malorážce (M600) dojel až dokud se neočesal pastorek... Jinak ale přeju hodně štěstí a hlavně ať to celé ve zdraví přežiješ! Za 10b...

kubca28 napsal 07.07.11 v 20:25

WhiteS-díky moc tobě přeji to samé :) Jinak mi ukápla slina až na zem když jsem viděl na čem jezdíš ty :)

WhiteS
WhiteS napsal 07.07.11 v 20:15

Pěkná motorka, dobrá volba. Jen krásné zážitky v sedle, slunnou sezónu 2011 a vždy pohodový návrat domů , Whites

kubca28 napsal 07.07.11 v 20:14

Asi jsem to špatně napsal nebo nevim ale já rozhodně nelituji koupi této motorky...A k tomu řetězu,tak mi teda poradte jak to mám udělat aby nebyl volný?Ale nemůžu do toho investovat žádné peníze...Koukám že je každej chytrej ale nikdo nic neporadí...

StiefTomas
StiefTomas napsal 07.07.11 v 20:00

Tak,ale bohužel to byla tvoje chyba,že jsi kupoval pocitem a ne rozumem.A co se týče zakracování řetězu a podobných úprav,tak k tomu se snad ani nevyjadřuji.Ale co,když praskne,prorazí karter a rozbije ti při nejlepším půlku podsedláku tak se nic neděje

SVéčko
SVéčko napsal 07.07.11 v 19:29

Jinak i ten tvůj motul 2T, není nic převratnýho spíš naopak

kubca28 napsal 07.07.11 v 18:54

Dík za radu,za chyby se omlouvám.V textu jsem prosil jestli by jste mi neporadili nějaký servis.Nejlíp v okresu Rakovník.

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 07.07.11 v 18:48

a čeština stála v rohu a plakala, a za ruku jí držel zdravý rozum... a plakal taky.

dobrá rada, nech to všechno na servisu, když slyším o zkracování řetězu, dotahování řetězu na max...