renocar_unor

Honda XL 1000V Varadero (1999)

Vlastník GODZILAK
Vloženo 7.7.2011
Aktualizováno 20.10.2015

Velice kvalitni nastroj pro mé cestovatelske touhy.po namontovani spousty adventure doplnku je to konecne vono!

První dojmy - je to letadlo.super zatah a krasne hondovsky padne do ruky.motor si jen prede a dual CBS je moc fajn na tak tezkou moto.

Doplňky na motorce -

VARAN koupen v roce 2010 na inzerat v ČR.za jeden rok sme s manzelkou najeli asi 18 000km,bez poruchy!ted ma najeto asi 60 000 a slape jak hodinky,takze velka spokojenost.delam jen pravidelny servis+kupuji doplnky.ladene karbon.vyfuky,zadni tlumic perovani upraven u TOURATECH s pouzitim komponentu WP,radicka SW-MOTECH,hlani stojan SW-MOTECH,zvyseni riditek SW-MOTECH,padaky FEHLING,nosice kufru delane na miru+hlinikove kufry,na nich drzaky kanystru+3 litr.kanystry BIG HUSKY,zadni kufr HEPCO BECKER,zamykatelny a odpruzeny drzak navigace TOURATECH,navigace GARMIN,plexi MRA VARIO TOURING,vyhrivane hefty OXFORD a jeste nejake drobnosti.do motoru leju MOTOREX a retez mazu taky MOTOREXEM.ted sem dal novou retezovku ČZ.gumy sem jezdil TKC a nyni MITAS E-10.nejsou spatny ale TKC byly lepsi.predni MITAS je docela nervozni a zadni asi moc nevydrzi?uvidime!ale v POLSKU sem jel docela OFF a makaly skvele. s VARANEM sem moc spokojenej!!!letos jedeme RAKOUSKO,NEMECKO,SVYCARSKO,asi LICHTENSTEJNSKO a asi juknem do PARIZE.asi URCITE!tak zas budou naky fotecky.
Tak sem udelal servis na prednich vydlich s tim,ze sem dal hustsi olej (15w MOTUL) a nechal jsem vysoustruzit 5cm nastavec predpruzeni pruziny(progres.W.P.) a udelal dofuky tlumicu.pri velkym zatizeni a jizde ve dvou se mi to zdalo nejaky zvejkackovity ale ted je to parada.dofuky sem zatim nezkousel ale motorka krasne ztuhla.nasadil sem na tlumice prachovky PROGRIP.sice se trosku zvedla,takze me ceka prodlouzeni hlavniho stojanu(nejde ted tocit kolem pri mazani retezu) a nastaveni bocniho stojanu.
pri vyletech mimo cestu sem mel problem se sjizdenim z prudkych kopcu napr.na mokre trave nebo jinym bordelu,tak sem si upravil DUAL CBS tak,ze ted brzdim predni brzdou obe kola a zadni jen zadni kolo.takze mi ted predek pri brzdeni zadni brzdou neutika.myslim,ze to tak ma i BMW.
MOTORKA PRODÁNA a koupeno BMW R 1150 GSA

krysoid
krysoid napsal 15.02.14 v 20:28

Pořádnej kus motorky a podle mě jedno z nejhezčích a nejlepších cestovních endur své doby!10b

Vlado
Vlado napsal 30.12.12 v 19:13 10b.

Pěknej kousek za 10b

nuclearB napsal 18.07.11 v 19:05

To se mi líbí

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 10.07.11 v 16:18

parádní stroj a super fotky