Suzuki SV 1000S (2005)

Aktualizováno 10.8.2015

Deník motorky
Nalezeno 25 záznamů

• podsedlovka

Tak jsem se k tomu konečně dostal. Sundal jsem origo blatník, nahradil držákem SPZ od Sharka ( Díky SVčkáři :-) ), doplnil jsem to led osvětlením a nakonec jsem tam dal novou výplň podsedlovky od fyrmy Hot Bodies, kte

Vloženo: 20.11.2016
    Uskutečněno: 20.11.2016
  • výstava v Lipsku

Perfektní výstava v německém Lipsku. Mnohem lepší, než tady v Čechách :-( Více místa kolem motorek a větší pohoda. Nestalo se mi, když jsme fotili, že by schválně lezli lidí před foťák, tedy v mém případě před mobil.

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.02.2016
    Uskutečněno: 06.02.2016
  • Výstava motocykl 2015

Perfektní výstava, i tříkolku jsme vyzkoušeli :-DD

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.03.2015
    Uskutečněno: 07.03.2015
  • Blatníček

Tak jsem si sehnal další doplněk. Perfektní a hlavně účelný blatníček nad zadní kolo. (PS: Víťo, díkes za lakýrníka, perfektní práce (y) )

Vloženo: 18.09.2014
    Uskutečněno: 18.09.2014
  • Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 11.06.2014
    Uskutečněno: 25.05.2014
  • Vyhlídka Belvedér

První výlet s bandou zamnou :-DD . Měli jsme perfektní cíl. Nikdo z nás tam ještě nebyl a udělali jsme dobře že jsme tam jeli. Trochu jsme to hledali, ale nakonec ty PANORÁÁÁMATA opravdu stály za to. Sice byl mlžný opar

Vloženo: 12.03.2014
    Uskutečněno: 11.03.2014
  • Údržba před sezónou

Tak tu máme novou sezónu a i drobnou údržbu. Nový olej, olejový KN filtřík a iridiové svíčky. VŠEM DO NOVÉ SEZÓNY PŘEJI TISÍCE ŠŤASTNÝCH KILOMETRŮ BEZ NEHOD !!!

Vloženo: 05.03.2014
    Uskutečněno: 05.03.2014
  • podsvícené Sko

Tak jsem si koupil zase jednu hovadinku :-D . Sko je podsvícené ledkama na 12V. Možna se to někomu bude zdat jako hovadina, ale mě se to líbí. Az to bude komplet, fotky doplním. Tak už to mám komplet. Ještě jsem to u

Vloženo: 15.01.2014
    Uskutečněno: 15.01.2014
  • Zimní údržba

Tak je to tady :-( Zima je tu a tak jsem se dal na pořádné umytí, vyčištění a namazíní řetězu a hurá na kutě :-( Umyl jsem to na ruční myčce, pak jsem to doma vše vysušil, vyleštil a namazal. Vyndal baterku a přikryl

Vloženo: 03.12.2013
    Uskutečněno: 03.12.2013
  • výlet do němec kolem Pevnosti Königstein

Asi jeden s posledních letošních výletů s bezva partou motorkářů, se kterými se člověk nenudí. Prostě partička, jak se patří :-DD

Vloženo: 11.10.2013
    Uskutečněno: 06.10.2013
  • Super svezení

V sobotu, kdy bylo ještě hezky jsme vyrazili na malej výlet. Takových silniček, jako jsme našli, není nikdy dost :-DD Úsek cca 2 km, nikde nikdo, kdo by prudil, moc aut tam taky nejezdí a hlavně silnice bez jediné dirk

Vloženo: 16.09.2013
    Uskutečněno: 14.09.2013
  • reflexní polepy

Tak jsem zase něco na svou mašinu přidal. Krásné reflexní polepy. Myslím, že to hezky doplnilo prázdné místečka :-DD Díky Heasty

Vloženo: 08.09.2013
    Uskutečněno: 08.09.2013
  • Titax páčky

Tak jsem udělal další malou úpravičku. Páčky perfektně padnou na prsty. Jsou podle mého názoru mnohem lepší, než originální a na 100% mnohem líp vypadají. A teď už to konečně ladí :-DD Díky MajkBrus http://majkbrus

Vloženo: 17.08.2013
    Uskutečněno: 17.08.2013
  • DUCATI DEN v Mostě - 13.6.2013

Dneska jsem si udělal s kámošem výlet do Mostu na DUCATI DEN. Bylo na co koukat. Hlavně ta DESMOSEDICI RR :-DD |-) Zvouček co se linul všude kolem nás byl EXKLUSIVNÍ :-DD

Vloženo: 13.06.2013
    Uskutečněno: 13.06.2013
  • Kufr na cestování :-)

KONEČNĚ TO MÁM HOTOVÉ :-) Kufr si myslím, že dostatečně velký, ale ne zas tak moc. 47litů bude stačit. Držák je perfektní a sedí jak prdel na hrnec. Myslím, že je to dost dobrý :-DD Aspoň mě se to líbí :-DD A

Vloženo: 19.05.2013
    Uskutečněno: 19.05.2013
  • První letošní výlet

http://www.youtube.com/watch?v=HmRlw4lPQAU Co k tomu dodat, perfektní počasí, perfektní cesta, perfektní kámoši a 200km bez jakéhokoli problému. Co víc si přát. Jen víc toho hezkýho počasí. Vybrali jsme směr Ústí - Děčí

Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 16.04.2013
  • Držák navigace

Zima ještě nekončí a tak furt lezem do garáže a něco kutíme. Jak už jsem psal, držák navigace jsem koupil z číny za směšný peníze, ale nastal menší problém, jak ho někam uchytit. Nikde jsem nenašel něco, co by mi vyhovov

Vloženo: 05.04.2013
    Uskutečněno: 05.04.2013
  • alu grypy

Odhodlal jsem se obednat z www.dx.com nejake ty doplnky. Je to sice cina, ale co dneska neni z ciny :-D Grypy me vysli cca na 110,- a drzak navigace na 160,- Nejlepsi na tom je,ze postovne je zdarma.Jen nez to prijde

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • mini blinkry

Tak jsem udělal další malinkou změnu. Origo blikny jsem vyměnil za menší a pod ně jsem dal vymezovací plastíky, aby to hezky doplnily. Jsou malé, ale homologaci maj :-DD

Vloženo: 09.03.2013
    Uskutečněno: 09.03.2013
  • Zásuvka 12V

Nazdárek lidi, možná se to bude někomu hodit, tak jsem to sem dal. Je to naprosto jednoduché zapojení zásuvky na mašinu. Už jsem to dělal na nekolik mašin a je to bez problému. Ten vypínač jsem tam dal proto, aby se dal

Vloženo: 03.03.2013
    Uskutečněno: 03.03.2013
  • carbonová 3M folie

Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si carbonovou folii. Není to pravý carbon, ale strukturou a vzhledem to vypadá dost reálně :-DD Jeden plast mi trval cca 30 minut a pro pomoct na nalepení mi pomohl fén na vla

Vloženo: 06.02.2013
    Uskutečněno: 06.02.2013
  • Držák kufru

Tak tu máme rok 2013 a pomalu se řítíme k začátku nové motorkářské sezóny. Čekají nás různé úpravy a dokupování doplňků a tak jsem začal i já. S držákem na kufr. Sháněl jsem takovej, kterej bude pěknej, malej a nebude ru

Vloženo: 18.01.2013
    Uskutečněno: 18.01.2013
  • sezóna 2012

6.9. 2011 Konečně je zase hezky, tak jsem se jel s kámošem projet. Chtěl jsem vyhnat pavouky z laufů, tak jsem to vzal na dálnici. Tacho ukázalo 260km/h a určitě by dala víc, ale rovinka končila. Tak uvidíme příště :-)

Vloženo: 28.11.2012
    Uskutečněno: 28.11.2012
  • krušné hory

Tak jsem se byl projet na kopce (do Krušných hor). Bylo celkem hezky, tak jsem to risknul, i když hlásili chcenec. Z Ústí do Teplic to šlo, pak na Dubí, kolem šlapěn a hurá nahoru na Cínovec. Po krátkém stoupání začalo b

Vloženo: 28.11.2012
    Uskutečněno: 05.08.2011
  • Dovolená v Alpách

Je to nádhera, zbytečné popisovat, to už popsalo stovky lidí předemnou. Jen jsme to jeli autem, ale příště to bude na mašíně a to na 100%

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.10.2011