Suzuki SV 1000S (2005)

Vlastník Martin_SV
Vloženo 3.7.2011
Aktualizováno 10.8.2015

véčko ??? To chyby neodpouští, je rychlý a nervozní

Motorka koupena od bazar u Liberce - Velice dobré.

Yamaha XT 660 X: Zjistil jsem, že by mi chyběl výkon

První dojmy - Velice dobré. Neskutečná síla od nízkých otáček a nááádherný zvuk z výfuků.

Motorku bych doporučil pro - Tahle mašina je vhodná pro lidi, co vědí co si můžou a nemůžou dovolit. SVčko chyby neodpouští. Má obrovský brzdný učinek motoru, při zavření plynu. Když jsem ji vezl domu z Liberce, prakticky jsem nepoužil přední brdu. Na mokru neskutečně klouže a při prudkém ubrání plynu jde zadek do smyku. Je to pro lidi, co to mají v hlavě srovnané. Mám na mašině zatím nalítáno 12 tisíc a i teď mě dokáže něčím vylekat. Nedávno jsem rychleji vypálil z křižovatky a zadek mi pěkně ustřelil a to bylo sucho. Tak že další zkušenost. jinak při klidné jízdě jedu kolem 5,7 l/100km, jinak kolem 7l/100 a při jízděna plný plyn cca 13l/100km. Jde o perfektně zpracovaný stroj s velkým srdcem a když se na SVčko dají laďáčky, tak není člověk, co by ji přeslechl. A o to přeci jde. Řídím se heslem: KDO JE slyšet, JE I vidět !!!

Doplňky na motorce - Laďáčky Leo Vince - carbon/titan, svody Akrapovič, KN air filtr, kryt sedla, padáky, pancéřky na předku, páčky titax, hliníkové rukojeti, modré plexi, mini blikny, držák kufru, zásuvka na USB, držáček vlastní výroby, zadní blatník v laku

Koupil jsem ji z motobazaru v Liberci. Naprosto perfektí prodejce. Dostal jsem kompletní dokumentaci a účty od všeho možnýho. Domu jsem ji dostal po vlastní ose, motor jede pěkně, zvuk je úžasnej a potenciál motoru? ... No, není to pro začátečníky. Byl jsme zvyklej na čtyřvál, ale tohle je úplně něco jiného. Krásně se ovládá, do zatáček to jde úplně samo a i když je to ESková verze, dal jsem Liberec-Ústí n/L na jedno nadechnutí Všechno padne do ruky, jak má, tak že se na ní bude dát v pohodě i cestovat.

Už mám najeto nějaký ten kilásek a musím říct, nebo spíš napsat, že je to mašina, která buď člověka nadchne, nebo nenadchne. Mě nadchla Je to něco jinýho, než jsou 4hrnce. Je to stroj, který neodpouští chyby.

Mám už najeto 12 tisíc kilometrů a můžu říct, že mě zatím neomrzela. I ta spotřeba není až tak stašná. Od 6 litů nahoru. Podle citu v ruce A když tu mašinu dostaneš do ruky je s ní pěkná zábava , Za plynem jde jako sviň. A maximálka? No, někdo řekne, že kecám, ale na véčko jsem jel celkem rychle. Po dálnici mi tacho ukázalo 289 km/h a to fakt nekecám. No je to ale peklo.

Trinnlee
Trinnlee napsal 28.12.15 v 20:42 10b.

pěkný SV a super fotky a 2 dotazy...z toho sněhu si vyjel sám? a kde je focena první fotka? dík

jirgus.z
jirgus.z napsal 10.09.14 v 19:02

To víš ... bez laďáčku by to nešlo .. kort krásnej a suprovej dvouvál ... dávám bodíky i tvé motorce ... je to opravdu mašina pro srdcaře ten litr ... z litru jako spousta lidí budu mít respekt vždycky ... nevim jestli bych se jí odvážil někdy řídit ...

Fofrman7
Fofrman7 napsal 31.08.14 v 18:28

10b. SV je pro srdcaře

Dom-Ace
Dom-Ace napsal 09.03.14 v 14:29 10b.

hmmm, jasná 10

Woky
Woky napsal 28.02.13 v 13:38 10b.

Bomba motorka tak at jezdí , a kolama jen dolu